iPhone X Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone X telefonunuz eğer sıvı temasa maruz kalırsa cihazınızı kapatın, elektrik ile bağlantısını kesin ve kesinlikle açmayınız. Oluşan sıvı temas sonrası telefonumuzun elektrikten kesinlikle uzak kalması gerektiğini bilmeliyiz. Bu yüzden telefonu açmaya çalışmamalıyız.

Sıvı temas sonrası şarja takılan telefonun kurtarılma şansı çok çok azalır. Anakarta ulaşan sıvı elektrik vasıtasıyla kısa devreye sebebiyet verebilir ve telefon kullanılamaz hale gelebilir. Buna öncelikle çok dikkat etmeliyiz.

Telefonu mümkünse hemen en yakın teknik servise ulaştırınız. iPhone X için sıvı temas onarım hizmetini ALPA Tamir Merkezi'nden profesyonel olarak alabilirsiniz. Sıvı teması onarım hizmetini APPLE konusunda uzman teknik ekibimizle ve profesyonel teknik ekipmanlarımızla sağlıyoruz. Ayrıca servisimizde sıvı temas onarımlarından sonra değişimi yapılan yedek parçanın garantisi verilmektedir. Onarım hizmeti için cihazınızla servisimize gelebilir ya da bize kargo yoluyla ulaştırabilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti sonrası telefonunuzu onarıyoruz.AÇIKLAMA

iPhone X Sıvı Teması Tamiri

iPhone X cihazınız suya düşerek veya üzerine sıvı dökülerek sıvı temasa maruz kaldıysa öncelikle telefonunuzu tamamen kapatın ve kesinlikle açmayınız. Vakit kaybetmeden telefonunuzu en yakın teknik servise (sıvı temas onarımı yapan) ulaştırınız. Sıvı teması maruz kalan telefonunuzu servisimize getirecek olursanız telefonunuz öncelikle onarım işlemine alınır. iPhone X'te oksitlenmeler varsa bunlar temizlenir. Temizliği yapıldıktan sonra arıza tespiti yapılır. Arıza tespitinden sonra telefonunuz tamir edilebilecek durumdaysa uzman teknik ekibimiz tarafından konuyla alakalı bilgilendirilirsiniz. Onarım için tamire onay verilmeniz durumunda cihazınız işleme alınır ve sıvı temas tamiri yapılır.

iPhone X sıvı temas tamiri hizmetini APPLE markasında uzman teknik ekibimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla hızlı ve uygun fiyata yaparız. Kullandığımız parçalar orijinaldir ve garantilidir.

 

iPhone X Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı Fiyatı

Sıvı alan telefonunuzun öncelikle arıza tespiti yapılması gerekir. Bunun için telefonun sıvı alan parçalarının temizlenip tamir edilebilirliği kontrol edilmelidir. Dolayısıyla sıvı teması olan bir telefona arıza tespiti yapılmadan fiyat verilmesi mümkün değildir. 

iPhone X telefonun arıza tespiti yapıldıktan sonra onarılabilecek durumdaysa arıza onarımı için fiyat verilir. Telefon sahibinin fiyatı kabul etmesi durumunda onarım için işleme alınır.

 

iPhone X Sıvı Teması Nasıl Anlaşılır?

Su veya farklı bir sıvıya maruz kalan iPhone X'te dışarıdan baktığımızda cihazın içine sıvı kaçıp kaçmadığını anlayabileceğimiz Sıvı Temas Göstergesi bulunur. Bu gösterge doğal şartlarda beyaz renktedir. Sıvı ile temas ettiğinde gösterge kırmızı renge bürünür. Dolayısıyla bu göstergeyi kırmızı renkte gördüğümüzde cihazın içine sıvı kaçtığı anlaşılır. Aşağıdaki resimde olduğu gibi sim kart yuvasını yerinden çıkardığımızda bu göstergeye ulaşabiliriz.

 

iPhone X Sıvı Teması Nasıl Anlaşılır?

 

iPhone X Sıvı Teması Garantiye Girer Mi?

iPhone X ve diğer modellerde su, çay, kahve ve diğer sıvı temaslarında cihaz garanti kapsamına girmez. Dolayısıyla ücretli onarım yapılmaktadır.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.