iPhone X Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

299 TL599 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone X şarj soketi tamiri ve değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça garantisiyle beraber 299 TL'dir. Şarj soketi onarım hizmeti servisimize geldiğinizde ortalama 60 dk.dır. Bu hizmet aynı gün içinde yapılır. iPhone X şarj soketi değişimi hizmetini Apple markası konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz, orijinal yedek parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla sağlar. Hizmet sonrası iPhone X telefonunuzun şarj olma sorunu düzelir ve eskisi gibi sorunsuz olarak şarj olmaya devam eder.

iPhone X şarj soketi tamiri ve değişimi hizmeti sonrası telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz, telefonunuz sıfırlanmaz. Böylece telefonunuzu kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone X Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi Fiyatı

iPhone X şarj soketi değişimi fiyatı 299 TL olup 180 gün orijinal yedek parça garantisi verilir. iPhone X şarj soketi onarım işlemini Apple markası konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından profesyonel olarak yapmaktadır. Bu işlemin süresi yaklaşık olarak 60 dakikadır. Yenisiyle değişen şarj soketiniz ilk günkü gibi sorunsuz olarak çalışır. Onarım sırasında  telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Cihazınızı teslim aldığınızda kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

iPhone X şarj soketi onarımı sonrası telefonunuz "Servis Formu" ile teslim edilir. Bu form yapılan işlemin garantisi için verilen evraktır ve kaybedilmemelidir. Kullanıcı hatası (kırılma, kopma, sıvı temas vs.) hariç durumlarda bu evrakla gelerek garanti süresi içinde yapılan işlemle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz.

 

iPhone X Şarj Soketi Tamiri Nasıl Yapılır?

iPhone X şarj soketi tamiri öncesi cihazınız belli testlerden geçer. Problemin kesin olarak şarj soketinden kaynaklandığı belli olursa telefonunuz şarj soketi onarımı işlemine alınır. Bu işlemler:

 1. Şarj soketi onarımı öncesi telefonunuz test edilir.
 2. Test sonunda farklı bir arıza yoksa ve sorun şarj soketi kaynaklıysa işleme alınır.
 3. iPhone X cihazınızın şarj soketi yenisiyle değişimi titizlikle yapılır.
 4. Titiz şekilde onarımdan geçen telefonunuz işlem sonrası testlerine tabi tutulur.
 5. Son test işlemlerinden de başarılı geçen telefonunuz size onarılmış olarak teslim edilir.

iPhone X'inizi teslim aldıktan sonra, garanti süresi içerisinde aldığınız hizmetle ilgili oluşabilecek herhangi bir sorunda ücretsiz olarak teknik servis yardımı alabilirsiniz.

 

iPhone X Şarj Olmuyor Sorunu ve Çözümü

iPhone X telefonunuza şarj kablosu taktığınızda şarj işareti çıkmıyorsa ya da hiç şarj etmiyorsa sebebi şarj soketi olabilir. Bazı durumlarda sebep şarj soketi olmayabilir. Sorun şarj soketiyse hızlı şekilde tamiri yapılabilir.

Şarj soketinin bozulma nedenleri; sıvı teması, nemlenme, kullanıma bağlı olarak dezenformasyon, zamanla şarj yuvasının genişlemesi gibi sebepleri daha fazla sayabiliriz. Bu gibi arıza durumlarında onarımı geciktirmeden yapılmasını tavsiye ediyoruz. Uzun süre kullanıma zorlanan sorunlu şarj soketleri farklı arızalara sebebiyet verebilmektedir.

 

iPhone X Şarj Soketi Tamiri Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone X telefonunuzun bir gün şarj olmadığını görebilirsiniz. Bu durumda ilk olarak farklı bir adaptör ve kablo ile telefonunuzu şarj etmeyi deneyin. Hala telefonunuz şarj olmuyorsa sorunun şarj soketi kaynaklı olması muhtemeldir. Dolayısıyla onarım zamanı gelmiş demektir. Şarj soketinin bozulma sebeplerinin bazıları şöyledir;

 1. Soket kısmından telefonun darbe alması.
 2. Şarj esnasında kablonun esnemesi, yamulması vs.
 3. Şarj soketi bölümünün sıvı teması, nemlenmesi.
 4. Zamanla kullanıma bağlı olarak soket girişinin genişlemesi.
 5. Soket girişine pamuk, pislik, toz dolması.
 6. Soket girişinin kırılması.

gibi bir çok sebep iPhone X şarj soket girişinin bozulmasına ve şarj olmamasına neden olabilir. Bu ve benzeri herhangi bir arızayla karşılaştığınızda profesyonel yardım almanız gerektiğini gösterir. Servisimize gelmeniz durumunda yaklaşık olarak 60 dakikada iPhone X şarj soketi onarım yardımı alabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.