iPhone X Arka Cam Değişimi

999 TL2499 TL
( 5 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone X kırılan arka cam değişim fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 999 TL'dir. iPhone X arka cam (kapak) değişim sürecinde uzman teknik ekibimiz ve profesyonel arka cam onarım makineleri kullanılarak yapılmaktadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 3-4 saattir. Arka cam değişimi sonrası iPhone X'inizi eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu onarım sonunda cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.

iPhone X arka cam kırıldıysa bu sorunun çözümü vardır. Arka cam yenisiyle değiştirilerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkündür. Bu onarım için profesyonel makineler gerekir.

iPhone X arka cam (kapak) tamirinde kullanılan parçaların orijinal renkleri mevcuttur ve arka cam değişimi sonrası telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.AÇIKLAMA

iPhone X Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone X arka cam (kapak) değişimi güncel fiyatı 999 TL'dir. iPhone X arka cam onarımı işlemini Apple markası konusunda uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel arka cam onarım makineleri ile yapılmaktadır. Bu işlemin süresi yaklaşık olarak 3 saat kadardır. Onarım sırasında veya sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Cihazınızı teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihazınızın onarımı sonrası telefonunuz "Servis Formu" ile teslim edilir. Bu form yapılan işlemin garantisi için verilen evraktır. Kullanıcı hatası (kırılma, çatlama, sıvı temas vs.) hariç durumlarda bu evrakla gelerek garanti süresi dahilinde yapılan işlemle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz yardım alabilirsiniz.

 

iPhone X Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone arka cam (kapak) değişimi işlemi orijinal arka cam onarımı için tasarlanmış lazer makinesi ile yapılmaktadır. Lazer ile sökme sayesinde arka camınız temiz ve sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilir. Böylece işlem sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer.

Peki iPhone X cihazı arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

 

 1. iPhone X arka cam değişimi öncesi cihazınız test edilir.
 2. Test sonrası cihazınızda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.
 3. Profesyonel lazer arka cam onarımı makinesiyle arka cam temiz olarak sökülür.
 4. Temizleme sonrası iPhone X'inize yeni arka cam montajı yapılır.
 5. Montaj sonrasında cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

 

iPhone X Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone X cihazınızı yere düşerek darbe alması sonrası arka camında kırılma veya çatlama oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla iPhone X arka camınızda yoğun tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsü sizi rahatsız edebilir. 

iPhone X arka cam / kapak değişimi hizmetini Apple konusunda uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal parçalarla sağlıyoruz. Arka cam değişim işlemi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 saat kadar sürmektedir.

Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. İstanbul içinde bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimiz ile aynı gün içinde onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.YORUMLAR (5)
 • Suna Miluk18.02.2020

  iPhone X arka cam değişimi için randevu almamız gerekir mi?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Suna hanım,
   Servisimize gelmeden 1 saat önce aramanız yeterlidir. iPhone X orijinal arka cam değişimi 349 TL'dir.

 • Berat Karayel12.02.2020

  Telefonumun arka camını, duvara fırlatmak suretiyle kırmış bulunmaktayım. Tamir süreciyle beraber teslim almam, toplam ne kadar sürer bir de ücret olarak işçilikle birlikte ne olur

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Berat bey,
   Servisimiz de, iPhone X arka cam tamiri ortalama 3 saat kadar sürmektedir. iPhone X orijinal arka cam değişimi 349 TL'dir.

 • Serhan yıldırım27.12.2019

  İphone x ön camı ve arka cam kırıldı ekran canı isterse çalışıyor Tamir ücretini öğrenebilirmiyim İyi çalışmalar

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba,
   iPhone X cihazınız da ekran değişimi gerekiyor. Apple iPhone X ekran değişimi 799 TL, Arka cam değişimi 349 TL'dir. İki işlem ile birlikte 1049 TL'den yardımcı oluruz.

 • Ferhat taşkın25.07.2019

  Merhabalar. İphone x arka cam değişimi cihaz açılmadan mı yapılıyor acaba ? Ve fiyat nedir ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Ferhat Bey, iPhone X Arka cam değişimi detaylı bilgi almak için aramanızı rica ederiz. ( 0532 787 2572 - 0212 537 8 777 )

 • Nihat kuyucu20.02.2019

  Cep telefonumun ön camı ve arka camı çatladı iPhone X değişim ücreti ne kadar olur

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba
   iPhone X için ön cam değişimi 549 Tl dir. Arka cam değişimi ise 299 Tl dir.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.