iPhone X ön cam değişimi

699 TL1599 TL
( 20 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone X ön cam değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 799 TL'dir. Hizmet servisimizde ortalama 60 dakikadayapılır. iPhone X orjinal ön cam değişim hizmetini uzman teknisyen ekibimiz profesyonel cam onarım makineleriyle sağlar. Bu işlemde orijinal OLED ekran ile dokunmatik değişmez ve onarım sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz. Dolayısıyla işlem sonunda orijinal ekranınız korunur ve bilgileriniz silinmez.

iPhone X'inizin ekranında siyah lekeler, renklenmeler varsa boydan çizgiler oluşmuşsa ya da dokunmatik tam olarak çalışmıyorsa böyle bir durumda komple ekran değişimi gerekir.

Komple ekran değişim işlemi için iPhone X ekran değişimi sayfamızdan yardım alabilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone X Ön Cam Değişimi

iPhone X ön cam değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 799 TL'dir. Ön cam onarımı sırasında orijinal yedek parça kullanılır. Bu servis hizmeti yaklaşık 60/90 dk. kadar sürmektedir. Servisimize geldiğinizde bekleyerek ön cam onarımı sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz. iPhone X'iniz de birden fazla arıza varsa diğer arızalar için indirimli fiyatlar sağlıyoruz. Kırık ön cam onarımı dışında iPhone X'iniz de farklı arıza varsa bize bildirebilir ve diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

iPhone X Ön Cam Değişimi

iPhone X Kırık Ön Cam Onarımı

Apple her geçen gün telefonlarına çok sayıda iyileştirme yapsada insan hatasının önüne geçmek pek mümkün değildir. Telefonlarımız artık günlük yaşantımız bir parçası ve ayrılmaz bir bütünümüz oldu. Sürekli olarak kullandığımız telefonlarımız türlü kazalara maruz kalmaktadır. Bunlardan en fazla karşılaştığımız sorun da ekran ve ön cam kırılmasıdır. iPhone X ön cam kırılması sonucu telefonunuzu kullanmaya devam ediyorsanız, iç ekranda ölü piksel, lekelenme yoksa dokunmatiği sorunsuz yanıt veriyorsa iPhone X'inizin ekranını komple değişmesine gerek kalmadan orijinal ön cam değişimi mümkündür.

Telefonunuza daha fazla zarar vermeden kırılmış iPhone X ön cam onarımını yaptırarak sağlıklı kullanmaya devam etmelisiniz. Cep telefonu tamirindeki eğitimli teknisyenlerimiz ön cam onarımını hızlı ve güvenli bir şekilde yaparak yenisi ile değiştirirler. İstanbul'da bulunan servisimizi ziyaret ederseniz, onarım işlemini bekleyerek cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Beklemek için zamanı olmayan, bulunduğu adres servisimize uzak olan müşterilerimiz için Ücretsiz Kargo gönderimi ve Express Kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

iPhone X Ön Cam Değişimi Fiyatı

Hangi Durumlarda iPhone X Ön Cam Değişimi Mümkün Değildir?

 1. iPhone X'inizin ekran görüntüsünde siyah, mor mürekkep lekesi gibi içten kırık varsa.

 2. Ekranda boydan dikey olarak pembe, yeşil vs. bir şerit çizgi çıkmışsa. 

 3. Dokunmatiğiniz sağlıksız çalışıyorsa (kendi kendine basma, donma vs.)

 4. iPhone X'inizin ekranı orijinal değilse ön cam değişimi mümkün olmaz.

 • Bu durumlarda iPhone X ekranı komple değişimi gerekir.

iPhone X Onarım Fiyatları

iPhone X için anakart onarımı dahil bütün teknik servis onarım işlemleri yapılmaktadır.

 

Servis Hizmeti

Onarım Fiyatı

iPhone X ekran değişimi

999 TL

iPhone X ön cam değişimi

799 TL

iPhone X batarya değişimi

479 TL

iPhone X kasa değişimi

899 TL

iPhone X arka cam değişimi

449 TL

iPhone X ahize değişimi

349 TL

iPhone X mikrofon değişimi

379 TL

iPhone X hoparlör değişimi

379 TL

iPhone X şarj soketi değişimi

449 TL

iPhone X ses tuşu değişimi

379 TL

iPhone X açma-kapama (güç) tuşu değişimi

379 TL

iPhone X arka kamera camı (lensi) değişimi

199 TL

 

 YORUMLAR (20)
 • Muhsin Dilek10.01.2021

  İphone X cihazım var ön ekran değişmemiş ama face id çalışmıyor dokunmatik de sıkıntı yok görüntüde de ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Muhsin bey,
   Cihazınız da görüntü ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor ise ön cam değişimi yeterli olur. Face ID onarımı yapılamıyor maalesef.
   iPhone X orijinal ön cam değişimi 599 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 2 saat işlem süresi olur.

 • Murat eciova13.07.2021

  Merhaba kolay gelsin iPhone X telefonumun ön camını değiştircektim ne kadar acaba ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba,
   iPhone X için ön cam değişim fiyatı 549 TL dir.

 • oguzhan akınay28.04.2020

  ıpohone x telefonum ön ekran kırıldı orjinal takabilirmisiniz fiyatı nekadar tşk ederim

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba,
   iPhone X için ön cam değişimi 549 TL dir. Yardımcı oluruz.

 • Lerzan6.03.2020

  iphone x im var düşürdüm arka camı ile beraber öndeki camıda kırıldı.sanıyorum metal kısımlarda da bayağı hasar var. kırılmasından kastım çatladı. telefonu kullanabiliyorum dokunmatiğinde problem yok. bunların hepsini yaptırsam ne kadar masrafı olur?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar Lerzan hanım.
   iPhone X telefonunuzda için görüntü lekesiz ve dokunmatik sorunsuz çalışıyorsa orijinal olarak ön cam değişimi yapıyoruz. iPhone X orijinal ön cam değişim fiyatı 599 TL, arka cam değişimi 299 TL, komple kasa değişimi isterseniz fiyatı 599 TL'dir.
   Ön cam ve arka cam değişimi olursa fiyat 799 TL.
   Ön cam ve komple kasa değişimi olursa fiyat 1099 TL olur.

 • Mert20.02.2020

  Merhaba İphone x'imin ekranı kırıldı dokunmatiğinde her hangi bir sıkıntı yok tamir için fiyat alacaktım bir de aynı gün gelip alabilir miyim ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Mert bey,
   Görüntü de renk kaybı, ölü piksel yok ise dokunmatik de sorunsuz çalışıyor ise ön cam değişimi olur. iPhone X orijinal ön cam değişimi 599 TL'dir. Servisimize geldiğiniz zaman ortalama 2 saat işlem süresi olur.

 • Ömer faruk demir10.02.2020

  iphone x telefonumun ön camı çatladı ama iç ekranda pek sıkıntı yok sadece ufak bi beyazlık var dokunmatikte sağlam ön cam değişimi ne kadar olur yada ekran değişimi ne kadardır

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Ömer Faruk bey,
   Cihazınızın görüntüsün de renk kaybı, ölü piksel gibi problem yok ise ve dokunmatik aksamadan çalışıyor ise ekranınızı değiştirmeye gerek yok ön cam değişimi olur.
   iPhone X orijinal ön cam değişimi 599 TL, Ekran komple değişmesi gerekir ise ekran değişimi 799 TL'dir.

 • Gokhan Dağ28.01.2020

  Mrb. iphone x ekranım çatladı ve kırıldı. Kullanıyorum görüntü de bir problem yok. Buna ön cam değisimi olur sanıyorum. Hemen gelmek ıstiyorum.

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Gökhan bey,
   Cihazınız da görüntü ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor ise ön cam değişimi olur. iPhone X orijinal ön cam değişimi 599 TL'dir.

 • Fatma Hayran20.01.2020

  iphone X telefonumu az önce düşürdum. Ön camın üstten bir kısmı çatladı. Bu şekilde kullanabiliyorum. Donma yok. Cam değişimi olur mu bu kırık cama? Gelsem hızlı alabilir miyim?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Fatma hanım,
   Görüntü ve dokunmatik problemsiz çalışıyor ise ön cam değişimi yapılabilir. Servisimize geldiğiniz zaman ortalama 2 saat işlem süresi olur.
   iPhone X orijinal ön cam değişimi 599 TL'dir.

 • Kaan14.11.2019

  Merhabalar iphone x kullanıyorum ekranda sıkıntı yok camında çatlak var değişimden sonra face id de sıkıntı oluyor mu ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhabalar Kaan bey.
   iPhone X'inizde şu an face ID çalışıyorsa ön cam değişimi sonrası çalışmaya devam eder.

 • Veli Demircan09.11.2019

  İyi günler. İphone x cihazın ekran çatlak fakat alt kısımda dokunmatik çalışmıyor. Cam değişimi kurartırır mı? Face id cam değişiminden sonra çalışıyor mu?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Veli bey, Dokunmatik çalışmıyor ise ekranınızın komple değişmesi gerekir. Face ID şuan çalışıyor ise çalışmaya devam eder bir sorun yaşamazsınız.

 • Sakıp Şakiroğlu08.11.2019

  iphone x camı kırıldı, kullanabiliyorum lekesi yok. Buna ön cam değisimi yapabiliyor musunuz? Yapılıyorsa hemen gelmek istiyorum işimin hemen halledilmesi iyi olur.

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar Sakıp bey.
   iPhone X'inizde iç ekranda lekelenmeler yoksa ve dokunmatik bölümünü sorunsuz kullanabiliyorsanız orijinal ön cam değişimi olur. iPhone X kırık ön cam değişim fiyatı 599 TL ve onarım süresi 60/90 dk.dır.

 • Eda Hatipoglu02.11.2019

  Mrb. iphone x telefonumu düşürüp ön camını çatlattım. Bugün gelsem hemen yapar misiniz?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhabalar Eda hanım.
   iPhone X'nizin iç ekranı sağlamsa, kararma yoksa ve dokunmatiği sağlıklı olarak kullanmaya devam ediyorsanız orijinal ön cam değişimi yapıyoruz. iPhone X orijinal ön cam değişim fiyatı güncel olarak 599 TL, değişim süresi de 60/90 dk.dır.

 • Ayten Fevzioğlu23.10.2019

  Selam. Az önce iphone x imi düşürdüm. Ön camı kırıldı ve kullanmaktan yana sorunum yok. Ön cam değişimi olur diye düşünüyorum. Bugün geldiğimde hemen yapabilir mısınız? Ne kadar sürer?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhabalar,
   Görüntü ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor ise ön cam değişimi olur. iPhone X orijinal ön cam değişimi 599 TL'dir. Firmamıza geldiğiniz zaman ortalama 1,5 saat işlem süresi olur.

 • Mert13.09.2019

  selamlar. iphone x telefonum var. düşürdüm ve ön camında çatlaklar oluştu. telefonu kullanabiliyorum ekranda da leke ve kararma yok. ön cam değişimi olur mu? olursa değişim fiyatı nedir?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar Mert bey.
   iPhone X'inizin iç ekranı sağlam ve dokunmatik bölümünde kullanımdan yana herhangi bir takılma yoksa ön cam değişimi olur. iPhone X orijinal ön cam değişimi güncel olarak 649 TL'dir. Ön cam değişim süresi de yaklaşık 60/90 dk.dır.
   Saygılarımızla.

 • Bilal can Aktürk01.09.2019

  Sağ üstte siyah ekran yayılması var ekran değişmesi gerekiyor sanırım. Orijinal ekran değişimimi sağlıyorsunuz ve garanti süresi var mı öğrenmek istiyorum detaylı bir şekilde teşekkürler şimdiden

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Bilal bey, Kararmadan dolayı ekranınızın komple değişmesi gerekiyor. Orijinal ekran değişim ile alakalı detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz. Saygılar. ( 0532 787 25 72 - 0212 537 8 777 )

 • Meftun Alan23.08.2019

  Merhaba iPhone X cihazımda mürekkep kayması var alt köşe 1 cm kadar simsiyah olmuş durumda ve her geçen gün büyüyor. Değişim ücreti diğerleriyle aynı mı ? Çatlaklarda sadece cam değişip böyle durumlarda komple ekran değişiyor diye biliyorum.

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar, İç ekranınız kırılmış maalesef ön cam değişimi yapılamaz. Ekranınızın komple değişmesi gerekiyor. iPhone X ekran değişimi 899 TL'dir. Firmamıza geldiğiniz zaman ortalama 30 dakika işlem süresi olur.

 • emre19.07.2019

  iPhone Xr min ön camı kırıldı değiştikten sonra su geçirir mi

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar, Detaylı bilgi almak için aramanızı rica ederiz. 0532 787 2572 - 0212 537 8 777

 • Oğuzhan başbuğu04.07.2019

  iPhone x ön cam çatlak dokunmatikte problem yok. Cam değişiminden sonra yüz okumada filan problem olur mu?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar, iPhone X ön cam değişimi sonrası Face ID özelliğiniz çalışmaya devam eder. Detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz. (0532 787 2572 - 0212 537 8 777)

 • Nagihan25.06.2019

  Merhaba ı phone x telefonum yere düştü üst kısmında 3 adet çatlak var dokunmatikte hiçbir problem yok işlem ve fiyat ne olur öğrenebilirmiyim

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Nagihan hanım, Görüntü ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor ise orijinal ön cam değişimi yapılır. iPhone X ön cam değişimi 649 TL'dir. Firmamıza geldiğiniz zaman ortalama 2 saat işlem süresi olur.

 • Abuzer esin23.05.2019

  iphone x ön cam fiyatı öğrenebilir miyim bide ne kadar sürede alabilirim?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhabalar Abuzer bey.
   iPhone X orijinal ön cam değişim fiyatı 599 TL'dir. Servisimize geldiğinizde ortalama 60/90 dk.da cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.