ALPA Tamir Merkezi ile kaliteli, hızlı ve ekonomik bir işçiliğe...

iPhone, iPad ve Samsung başta olmak üzere akıllı telefon ve tabletler için profesyonel, hızlı ve ekonomik tamir hizmeti vermekteyiz. Telefon ve tabletleriniz artık günlük yaşantınızda önemli bir rol oynamaktadır. Telefonunuz veya tabletiniz bozulduğunda onarımı için bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. İhtiyacınız burada. Elektronik tamir endüstrisinde on yılı aşkın tecrübesiyle, ALPA Tamir Merkezi hızlı ve etkin olarak arızalı cihazlarınızı yeniden hayata döndürüyor.

Biz aşırı duygusal değiliz, ama insanların isteklerine karşılık vermemiz gerektiğinin farkındayız. Alpa Tamir Merkezi bu yüzden çalışıyor, insanları memnun ediyor ve günü mutlu bitiriyor. Kırık iPhone ekranını ya da bozuk şarj soketini tamir etmekten memnun oluyoruz. Biz memnuniyetimizi millete yardım etmekten alıyoruz.

  • 17YıllıkDeneyim
  • 95010Kırık Ekran Onarımı
  • 145850Cihaz Tamiri
  • 100%Müşteri Memnuniyeti

ALPA Tamir Merkezi

ALPA Tamir Merkezi orijinal yedek parça ve profesyonel teknik servis hizmetiyle işini en iyi şekilde yapar.

İyi akşamlar iphone X pazartesi getirsem ne kadar sürede tamiri yapılır ahizeden çok az ses alıyorum

Mustafa arıcı |

Selam Hocam kolay gelsin iPhone X batarya değişimi yaptırmak istiyorum ama istanbul içinde değilim göndersem kargoya verip elime ne zaman ulaşır bilgi verirseniz sevinirim.

Aydın Ekin |

Merhaba iphone X batarya sağlığı cok düşük değiştirmek mi gerekiyor ??

Hayrettin |

iyi günler iPhone X Kulaklık kullanmak zorunda kalıyorum ekran kararmadığı için sensör bozuk bazan telefona yanağım çarpsa kapanıyor arıza bu bence tamir kısa sürelimi?

Aleyna |

iPhone Kasa ve Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi

iPhone

iPhone arka cam değişimi uygun fiyata profesyonel lazer makinesi ile yapılır ve telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur. Kullanılan camlar orjinal kalitedir.

DEVAMINI OKU
30 DAKİKADA ONARIMNasıl Çalışırız ?
Profesyonel teknik ekibimiz ile hızlı onarım hizmeti..
Cihazınızda bulunan veriler silinmez..
Garantili hizmet prensibimiz ile içiniz rahat eder..