ALPA Tamir Merkezi ile kaliteli, hızlı ve ekonomik bir işçiliğe...

iPhone, iPad ve Samsung başta olmak üzere akıllı telefon ve tabletler için profesyonel, hızlı ve ekonomik tamir hizmeti vermekteyiz. Telefon ve tabletleriniz artık günlük yaşantınızda önemli bir rol oynamaktadır. Telefonunuz veya tabletiniz bozulduğunda onarımı için bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. İhtiyacınız burada. Elektronik tamir endüstrisinde on yılı aşkın tecrübesiyle, ALPA Tamir Merkezi hızlı ve etkin olarak arızalı cihazlarınızı yeniden hayata döndürüyor.

Biz aşırı duygusal değiliz, ama insanların isteklerine karşılık vermemiz gerektiğinin farkındayız. Alpa Tamir Merkezi bu yüzden çalışıyor, insanları memnun ediyor ve günü mutlu bitiriyor. Kırık iPhone ekranını ya da bozuk şarj soketini tamir etmekten memnun oluyoruz. Biz memnuniyetimizi millete yardım etmekten alıyoruz.

  • 15 Yıllık Deneyim
  • 14757 Kırık Ekran Onarımı
  • 36509 Cihaz Tamiri
  • 100 % Müşteri Memnuniyeti
ALPA Tamir Merkezi

ALPA Tamir Merkezi

ALPA Tamir Merkezi orijinal yedek parça ve profesyonel teknik servis hizmetiyle işini en iyi şekilde yapar.

Avatar

İYi günler ıphone 7 telefonum kırıldı camı ama çalışıyor kırılan camın parçası düşmüş içi gözüküyor ekran komple mi değişir Yoksa sadece ön cam mı

moonwaterday |
Avatar

Merhabalar ıpone 7 telefonum var sim kartı görmüyor tamir ücreti nekadardır. teşekkürler

memet ali sunar |
Avatar

Mrhb hocam samsung A7 2018 ekran camı fiyatı nekadar acaba şimdiden teşekkürler

İbrahim polat |
Avatar

İphone 6 ım düşürüdüm ses açma kapama tuşları bozuldu servise verdim yaptılar 1-2 defa kullanınca ses tuşları içine göçtü tekrar verdim yine yapıldı yine aynı sorun oldu tekrar verdim.. dedilerki kasam orjinal olmadığı için ses tuşlarının iç kısmında conta benzeri bir parça eksikmiş tuşlar kısmen gömülü şekilde çalışıyor şuan fakat bu seferde sürekli telefon kapanıyor belli aralıklarla bir dolu bir boş gösteriyor batarya servise vermeden önce sağlamdı nadir olarak zamansız kapanıyordu şuanda her açtığımda farklı yüzdeler görüyorum %10 - %80 - %100 .. soğudum telefondan gelip size yaptırmak istiyorum herkes açıyor yapıyoruz diyor bu İphoneları fakat kasayı sağlam şekilde toparlayan yer az..

Semih |
Samsung Galaxy Pil (Batarya) Değişimi Fiyat Listesi

Samsung Galaxy Pil (Batarya) Değişimi Fiyat Listesi

Samsung Galaxy Pil (Batarya) Değişimi Fiyat Listesi Samsung Galaxy

Samsung Galaxy pil (batarya) değişim süresi servisimizde ortalama 30/60 dk. kadar sürmektedir. İşlem sonrası 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

DEVAMINI OKU
30 DAKİKADA ONARIMNasıl Çalışırız ?
Profesyonel teknik ekibimiz ile hızlı onarım hizmeti..
Cihazınızda bulunan veriler silinmez..
Garantili hizmet prensibimiz ile içiniz rahat eder..
Hakkımızda
iPhone, iPad ve Samsung başta olmak üzere akıllı telefon ve tabletler için profesyonel, hızlı ve ekonomik tamir hizmeti vermekteyiz.
ADRES

Mecidiyeköy, Akıncı Bayırı Sk.
Şükür İş Merkezi, No:10/B2
(Torun Center Yanı) Şişli / İstanbul

+90 (532) 787 25 72
[email protected]

Çalışma Saatlerimiz
Pzts. - Cmts. : 09:00 | 20:00