ALPA Tamir Merkezi ile kaliteli, hızlı ve ekonomik bir işçiliğe...

iPhone, iPad ve Samsung başta olmak üzere akıllı telefon ve tabletler için profesyonel, hızlı ve ekonomik tamir hizmeti vermekteyiz. Telefon ve tabletleriniz artık günlük yaşantınızda önemli bir rol oynamaktadır. Telefonunuz veya tabletiniz bozulduğunda onarımı için bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. İhtiyacınız burada. Elektronik tamir endüstrisinde on yılı aşkın tecrübesiyle, ALPA Tamir Merkezi hızlı ve etkin olarak arızalı cihazlarınızı yeniden hayata döndürüyor.

Biz aşırı duygusal değiliz, ama insanların isteklerine karşılık vermemiz gerektiğinin farkındayız. Alpa Tamir Merkezi bu yüzden çalışıyor, insanları memnun ediyor ve günü mutlu bitiriyor. Kırık iPhone ekranını ya da bozuk şarj soketini tamir etmekten memnun oluyoruz. Biz memnuniyetimizi millete yardım etmekten alıyoruz.

  • 17YıllıkDeneyim
  • 95010Kırık Ekran Onarımı
  • 145850Cihaz Tamiri
  • 100%Müşteri Memnuniyeti
ALPA Tamir Merkezi

ALPA Tamir Merkezi

ALPA Tamir Merkezi orijinal yedek parça ve profesyonel teknik servis hizmetiyle işini en iyi şekilde yapar.

Avatar

Ekran çatladı samsung m10 fiyat alabilirmiyim

Erhan çiçek |
Avatar

Merhaba kolay gelsin.a30 ekran degisim ne kadar

Yusuf turkmen |
Avatar

Merhaba. Telefonum iphone 6 S dokunmatik sorunu var. Belli aralıklar ile ekran donuyor. Üst tarafında gri renkli ince kalın gri yatay şeritler oluşuyor. Bir kaç kez aç kapa yaptıktan sonra ekran üzerine yine dokunmalar yapınca dokunmatiği açılıyor. Belli bir süre sonra aynı durumlar ortaya çıkıyor. her hangi bir şekilde çarpma ve düşürme olmadı. çözüm önerileriniz iletirseniz memnun olurum. Saygılarımla, iyi çalışmalar dilerim.

TEOMAN KARDASLAR |
Avatar

selamlar. iphone 6s ön camı kırıldı ve bir de iphone 7 plus ekran değişimi yaptırmak istiyoruz. 2 telefonla geldiğimde fiyat ne olur? ne kadar sürede teslim alabilirim?

Cumali Rençber |
iPhone Kasa ve Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Kasa ve Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Kasa ve Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi iPhone

iPhone arka cam değişimi uygun fiyata profesyonel lazer makinesi ile yapılır ve telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur. Kullanılan camlar orjinal kalitedir.

DEVAMINI OKU
30 DAKİKADA ONARIMNasıl Çalışırız ?
Profesyonel teknik ekibimiz ile hızlı onarım hizmeti..
Cihazınızda bulunan veriler silinmez..
Garantili hizmet prensibimiz ile içiniz rahat eder..

Copyright © 2020 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...