Her Şeyi Tamir Ediyoruz...

Her ALPA Tamir Merkezi teknisyeni yoğun bir eğitim sürecinden geçiyor ve sürekli öğrenim ortamını sürdürüyoruz,
bu nedenle bizim için hiçbir cihaz çok yeni değil, hiçbir teknoloji çok karmaşık değildir.

Ekran Değişimi

Bazen aldığı darbe cihazınızın hem ön camına hem de LCD ekranına zarar verebilir. Ekranınız yanıt vermiyorsa, ekran boyunca çizgiler varsa veya ekranınızda lekeler oluşmuşsa ekranınızın komple değişmesi gerekir.

Ön Cam Değişimi

Cihazınızın ön camı çatlaksa, ancak LCD ekranınız hala çalışıyor ve dokunmatik sorunsuz yanıt veriyorsa ihtiyacınız olan tek şey ön cam değişim işlemidir. iPhone ve Samsung markaları için ön cam değişim işlemleri servisimizde profesyonel olarak yapılmaktadır.

Batarya Değişimi

Cihazınızınızın şarjı hızlı bitiyorsa, bataryanız sonuna kadar bitmeden cihazınız kapanıyorsa, yeni bir bataryaya ihtiyacınız olabilir. Batarya değişimi ile sorununuzu kısa sürede çözebiliriz.

Sarj Soketi Tamiri

Şarj soketinin oksitlenmesi, deforme olması ya da hasar görmesi sonucu cihazınız şarj almıyor olabilir. Şarj soketi değişim işlemini servisimizde hızlı şekilde sağlayabiliriz.

Güç Butonu Tamiri

Cihazınızda açma kapama sorunu olabilir, kilitleme sorunu yaşayabilir, sert basarak çalıştırabilir ya da hiç çalıştıramıyor olabilirsiniz. Güç butonu tamiri ile sorununuza hızlı ve kesin olarak çözüm sunuyoruz.

Ahize & Hoparlör Tamiri

Sıvı temas veya arıza sonucu telefon görüşmesi sırasında ahizeden ses az veya cızırtılı gelebilir. Aynı şekilde hoparlörden gelen seste sorunlu olabilir. Gerekirse, hem ahizeyi hem de hoparlörü tamir edebilir ya da değiştirebiliriz.

Service
PlusPlus 1
PlusPlus 2
PlusPlus 3
PlusPlus 4
PlusPlus 4
PlusPlus 4

ALPA Tamir Merkezi Neleri Tamir Ediyor?

Düşürdünüz ve kırdığınız iPhone ekranını hızlı onaracak bir yer mi arıyorsunuz? Ya da ön camı çatlayan Samsung Galaxy telefonuzu tamir edecek profesyonel bir servis mi? Bunlar problem değil. Telefon ve tablet tamiri konusunda uzmanlaşan teknik servis ekibimizle sizleri bekliyoruz. 30 dk.da ekran ve pil değişimi, 60/90 dk.da ön cam ve kasa değişimi yapıyor, bütün arızalar için onarım hizmeti vererek, isteklerinizi hızlı bir servis süreciyle karşılıyoruz.

iPhone, iPad, Samsung Galaxy & Huawei Tamiri

iPhone'larda, Samsung Galaxy, Huawei ya da diğer akıllı telefonlarda karşılaştığımız sorunların başında kırık ekran, ön cam çatlaması veya arka cam kırılmasıdır. Sonrasında ömrü biten pil ve kasa sorunları gelir. Arıza listesi böyle uzayıp gider. Arızalanan telefonunuzun hızlı onarımı kullanıcısı için çok önemlidir. ALPA Tamir Merkezi olarak iPhone'ların ve diğer bir çok marka akıllı telefonlar için profesyonel ve hızlı onarım hizmeti veriyoruz. Servisimizde iPhone ekran değişimleri 30 dk. ön cam değişimleri 60/90 dk. ortalama onarım süreleriyle yapılmaktadır. Bunlar dışında bir çok anakart arızasının onarımı yapılmaktadır. Örnek olarak şarj entegresi bozulan bir iPhone 6'nın onarımı yine servisimizde yapılmaktadır. Samsung Galaxy arka cam değişim süresi 60 dk. Huawei ekran değişim süresi 60/90 dk.dır. Hızlı onarım için servisimize bekliyoruz.

Ekran Değişimi

Kırık ekran değişim süresi iPhone için 30 dk. Samsung Galaxy için 60/90 dk. Huawei içinse 60/90 dk.dır. Detaylı ekran onarım hizmeti için servisimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Ön Cam Değişimi

Ön cam değişim süresi iPhone için 60/90 dk. Samsung Galaxy için kavisli olmayan modellerde 1 saat ile 3 saat arası, kavisli modeller için bu süre biraz daha uzundur. Kırık ön cam onarımı için detaylara telefon ve WhasApp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pil Değişimi

Pil değişimi iPhone modelleri için 30 dk. Samsung Galaxy modeller için 60 dk. ile 2 saat arasıdır. Huawei modeller için de pil değişim süresi 60/90 dk. arasıdır.

Kasa & Arka Cam Değişimi

iPhone kasa değişim süresi ortalama 60/90 dk.dır. Samsung Galaxy ve Huawei markalarının arka cam değişim süresi de ortlama 60 dk.dır.

30 DAKİKADA ONARIMNasıl Çalışırız ?
Profesyonel teknik ekibimiz ile hızlı onarım hizmeti..
Cihazınızda bulunan veriler silinmez..
Garantili hizmet prensibimiz ile içiniz rahat eder..

Copyright © 2020 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...