iPhone X Hoparlör Değişimi

249 TL599 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone X hoparlör değişimi fiyatı 249 TL'dir. Bu servis hizmeti 180 gün orijinal yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte yapılır. Hoparlör onarım süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 90 dakikadır. iPhone X hoparlör değişimi hizmeti Apple markası üzerine uzmanlaşan teknik ekibimiz orijinal parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Hizmetin sonunda iPhone X telefonunuzun hoparlör ile alakalı ses sorunu düzelir ve eskisi gibi sorunsuz olarak kullanmaya devam edersiniz.

iPhone X hoparlör değişimi servis hizmeti sonrası telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Telefonunuza sıfırlama yapılmaz. Aldığınız hizmet sonrası telefonunuzu teslim aldığınızda kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone X Hoparlör Değişimi ve Tamiri Fiyatı

iPhone X hoparlör değişimi ve tamiri fiyatı 249 TL'dir. Bu işleme servisimiz tarafından 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi verilir. iPhone X hoparlör onarımını Apple markasında uzun zaman ve eğitimler sonunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından, profesyonel teknik ekipmanlarla yapılır. Bu servis hizmetinin süresi yaklaşık olarak 90 dakikadır. Onarımı yapılan hoparlör sesi ilk günkü gibi sorunsuz olarak çalışır.

Hoparlör onarımı sırasında telefonunuzda herhangi bir bilgi ve veri kaybı olmaz. Telefonunuz sıfırlanmaz. Telefonunuzu onarım sonunda teslim aldığınızda kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

iPhone X hoparlör tamiri sonrası telefonunuz size "Servis Formu" ile teslim edilir. Size verilen bu form yapılan hizmetin garantisi içindir ve kaybedilmemesi gerekir.

Kullanıcı hatası (sıvı temas, ezilme, darbe, kırılma vs.) hariç verdiğimiz bu evrakla gelerek, garanti süresi içerisinde yapılan hoparlör onarımıyla alakalı oluşabilecek sorunlarda ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz.

 

iPhone X Hoparlör Sorunları

iPhone X telefonunuzun bir gün hoparlör bölümünden sesin cızırtılı, patlak geldiğini ya da hiç ses gelmediğini duyabilirsiniz. Hoparlör bölümünden kasamızı çizmeyecek aparat yardımı ile temizlemeyi deneyebiliriz. Hoparlör kısmını dışarıdan temizledikten sonra ses sorunu hala düzelmediyse profesyonel yardım almanız gerekir. iPhone X hoparlör arızalanması ve çalışmama sebeplerinin bazıları şöyledir;

  1. Uzun zaman kullanıma bağlı olarak hoparlör ömrünün tükenmesi veya yüksek sesten dolayı hoparlörün patlaması.

  2. Telefon hoparlör kısmından sıvı alması ve nemlenmesi sebebiyle belli süre sonra oksitten dolayı kısa devre oluşumu.

  3. Hoparlör bölümünden telefonun sert darbeler alması.

  4. Aşırı derece toz, pislik, pamuk vs. birikintisiyle sesin dışarıya çok az çıkması.

gibi bir çok sebepten dolayı telefon hoparlörü bozulabilir ve ardından hiç çalışmamasına, cızırtılı veya patlak bir ses çıkmasına neden olabilir. Bu ve benzeri herhangi bir arızayla karşılaştığınızda profesyonel yardım almalısınız.

Servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 90 dakikada iPhone X hoparlör onarımı için yardım alabilirsiniz.

 

iPhone X Hoparlör Cızırtılı, Patladı

Kullanıma bağlı olarak iPhone X telefonunuzun dışarı ses verme özelliğine sahip olan hoparlör arızalanabilir. Tozlanma, pislik birikintisi, yüksek sesle sürekli kullanmak gibi nedenler hoparlörün patlamasına ve cızırtılı ses çıkarmasına neden olur. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda telefonunuzun hoparlörünün değişimi gerekir. Değişim sonrası eski ses kalitesine kavuşursunuz.

 

iPhone X Hoparlör Tamiri Nasıl Yapılır?

Telefonunuzun kesin olarak hoparlörü arızalıysa isteğiniz doğrultusunda onarım işlemine alınır. Onarım işleminde sırayla şunlar yapılır:

  1. Öncelikle telefonunuz gerekli olan birkaç testten geçer.

  2. Yapılan testler sonunda arıza nedeni hoparlörse onarım işlemine alınır.

  3. Orijinal parçayla hoparlör değişimi yapılır.

  4. Titiz ve profesyonel yollarla değişimi yapılan hoparlör son olarak onarım testlerinden geçer.

  5. Bu testlerden de başarılı olarak geçerse cihazınız teslim edilir.

Telefonunuzun onarımı yapılarak teslim aldıktan sonra garanti süresi içerisinde hoparlör ile alakalı oluşabilecek herhangi bir sorunda, ücretsiz olarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.