iPhone X Face ID Tamiri

1599 TL3999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone X Face ID tamiri fiyatı işçilik ve parça garantisi dahil 1.599 TL’dir. Face ID tamiri için daha önce orijinal ahize filmi değişmemiş olmalıdır. İşlem süresi ortalama 1 – 3 iş günüdür. Tamir sonrası cihazınızda veri kaybı olmaz. 

Face ID arızalanması genelde darbe, sıvı temas kaynaklıdır. Ekranın Face ID bölümünden aldığı darbeler bozulmasına sebep olabilir. Ya da sıvı temas sonrası film ve kamera ayaklarında oksitlemeler ya da çürümeler de Face ID arızalanma sebeplerinden biridir. Bu durum sık sık karşımıza çıkan arızalardandır. İyi haber yaygın olan bu gibi Face ID arızalarının tamiri genel olarak mümkündür. 

iPhone X Face ID arızalanması sonucu;Face ID bu “iPhone'da etkinleştirilemiyor”,“Face ID kullanılamıyor. Face ID'yi daha sonra ayarlayın”ve“TrueDepth kamerayla ilgili bir sorun saptandı. Face ID etkisizleştirildi”gibi uyarılar karşınıza çıkar. 

iPhone X cihazınız için tamiri mümkün olan bütün Face ID onarımlarını profesyonel teknik ekipmanlarla Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından sağlanmaktadır. 

Profesyonel, garantili ve uygun fiyatlı onarım için bize ulaşabilirsiniz. AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.