iPhone X Kulaklık Soketi Tamiri

279 TL579 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Telefonunuz kulaklığınızı taktığınızda tanımayabilir ya da sesi açıp kısmanıza rağmen herhangi bir ses gelmeyebilir. Sağlıklı bir şekilde kulaklığınızdan ses alamıyorsanız soketinizin arızalanmış olması muhtemeldir. Arıza sebebi aşırı toz, pislik, pamuk vs. dışarıdan yabancı maddelerin soketi doldurmasıyla alakalıysa temizleyerek bu sorundan kurtulabiliriz. Kulaklık soketi dışarıdan temizlediğinizde sorun hala devam ediyorsa profesyonel destek alarak soket onarımı yaptırarak bu sorunu çözebilirsiniz.

iPhone X kulaklık arızasının, soket değişimi yapılarak çözümü mümkündür. iPhone X kulaklık soketi değişimi fiyatı 279 TL'dir. Soket onarımında kullandığımız parçalar orijinal ve 180 gün garantilidir. Kulaklık soketinin onarım süresi servisimize uğrayan müşterilerimiz için 90 dakikadır.

Servisimizde bekleyerek işlemin tamamlanması ardından cihazınızı teslim alabilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone X Kulaklık Girişi Bozuldu

iPhone X telefonunuza kulaklığı taktığınızda artık ses alamıyor olabilirsiniz. Bu durum moral bozucudur. Siz farkına varmadan kulaklık girişine kağıt, toz, pislik, pamuk gibi maddeler doluşmuş olabilir. Bunları temizleyerek bu sorundan kurtulmanız mümkündür. Bu temizliği yaparken çok dikkatli olunması gerekir. Temizlik yaptıktan sonra sorun hala devam ediyorsa, kulaklığınızı farklı bir telefonda deneyerek kulaklığın sağlam olup olmadığını anlamalısınız.

Kulaklık sağlamsa ve arıza temizlikle giderilmediyse sorun kulaklık girişi olan soketin arızası ve bozulmasıyla ilgilidir. Bu soketin değişimi yapılarak kulaklık girişinin onarımı mümkündür.

iPhone X Kulaklık Soketi Değişim Fiyatı

iPhone X kulaklık soketi değişim fiyatı 279 TL'dir. Servisimize gelen müşterilerimiz için kulaklık soketi onarım süresi ortalama 90 dakikadır. Bu süre yoğunluğa bağlı olarak değişebilir. Onarım sonrası telefonunuz size Servis Formu ile teslim edilir. Garanti süresi dahilinde onarımı yapılan kulaklık soketiyle alakalı oluşacak donanımsal arızalarda bu form ile ücretsiz teknik servis yardımı talep edebilirsiniz.

iPhone X Kulaklık Sorunları Nelerdir?

Kablolu kulaklığınızı telefonunuza taktınız ve arıza ile karşılaştınız. Bu arızalar neler olabilir?

  1. Telefonunuz kulaklığınızı algılamıyor ya da görmüyor olabilir.
  2. Kulaklığınızın biri çalışıp diğeri çalışmıyor olabilir.
  3. Kulaklığınızdan hiç ses gelmiyor olabilir.

Peki bu arızaların nedenleri ne olabilir?

  1. Zamanla kulaklık girişinin gevşeyerek temassızlık yapması.
  2. Kulaklık girişinin sıvı temasa maruz kalması.
  3. Kulaklık takılıyken veya değilken kulaklık giriş bölümünden darbe alması.
  4. Kir, kağıt, tozun pisliğin kulaklık girişine dolması.

Gibi nedenler iPhone X kulaklığınızın soketini bozabilir. Bozulan soketin değişimi ve onarımı gerekir. Servisimizden bu konuda profesyonel yardım alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve İstanbul İçi Express Kurye Hizmeti Hakkında

Yerimize gelen müşterilerimiz bu arızayı bekleyerek ortalama 90 dakikada onarım sonrası teslim alabilirler.

Servisimize gelemeyecek kadar uzak olan müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerinden ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile telefonlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne ücretsiz gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul içinde ikamet ediyor ve servisimize gelemeyecek durumda olanlar istek doğrultusunda İstanbul İçi Express Kurye hizmetimizden faydalanabilir.

İstanbul İçi Express Kurye detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,25 saniyede yüklendi