iPhone X Açma/Kapama Tuşu Değişimi ve Tamiri

799 TL1999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone X açma kapatma tuşu tamiri ve değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte 799 TL'dir. Açma kapatma tuşu onarım hizmeti servisimize gelmeniz durumunda ortalama 90 dakikadır. iPhone X açma/kapama tuşu değişimi hizmetini Apple markası konusunda uzman teknik ekibimiz orijinal yedek parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlamaktadır. Bu hizmet sonrası iPhone X telefonunuzun açma/kapama tuşundaki sorun düzelir ve eskisi gibi sorunsuz olarak açıp kapama yapabilirsiniz.

iPhone X açma/kapama tuşu tamiri ve değişimi hizmeti sonrası telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. Telefonunuzu teslim aldığınızda kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone X Açma/Kapama Tuşu Değişimi ve Tamiri Fiyatı

iPhone X açma/kapama tuşu değişimi ve tamiri fiyatı 799 TL'dir. Bu servis hizmetine 180 gün orijinal yedek parça garantisi verilir. iPhone X açma/kapama düğmesi onarım işlemini Apple markası konusunda uzman teknik ekibimiz tarafından, profesyonel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Hizmetin süresi yaklaşık olarak 90 dakikadır. Onarımı yapılan açma/kapama tuşunuz ilk günkü gibi sorunsuz olarak çalışır.

Servis hizmeti sırasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Sıfırlama yapılmaz. Cihazınızı teslim aldığınızda kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone X açma/kapama tuşu değişimi ve tamiri sonrası telefonunuz "Servis Formu" ile teslim edilir. Bu form yapılan hizmetin garantisi için verilen evraktır ve kaybedilmemesi gerekir. Kullanıcı hatası ( sıvı temas, kırılma, ezilme vs.) hariç durumlarda verdiğimiz bu evrakla gelerek garanti süresi içerisinde, yapılan işlemle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz.

 

iPhone X Açma/Kapama Tuşu Bozuldu, Çalışmıyor

Diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi iPhone X'inde zamana bağlı olarak birçok parçasının mekanik ömrü vardır. Uzun süre kullanım sonrası bazı parçalar kullanılamaz hale gelebilir. Bu sorunlardan biri de sıkça karşılaştığımız açma/kapama tuşu bozulması ve çalışmamasıdır. Neyse ki bu sorunun tamiri vardır.

Genel olarak iPhone X telefonun içerisinde bulunan açma/kapama tuşuna bağlı film zarar görerek bu arızaya neden olur. Bu film yenisiyle değiştirilerek açma/kapama tuşu onarımı yapılır.

 

iPhone X Açma/Kapama Tuşu Nasıl Bozulur?

iPhone X cihazınızın bir gün açma/kapama tuşunun çalışmadığını görebilirsiniz. Cihaz açıkken ne yaparsanız yapın bu tuş çalışmıyorsa teknik destek alınması gerekir. Açma/kapama tuşunun bozulma sebeplerinin bazıları şöyledir;

  1. Açma/kapama tuşu kısmından telefonun düşme sonucu darbe alması.
  2. Uzun süre kullanıma bağlı olarak bu tuşa bağlı olan filmin dezenformasyona uğraması.
  3. Açma/kapama tuşubölümünün sıvı teması, nemlenmesi.
  4. Açma/kapama tuşunapamuk, pislik, toz dolması.
  5. Kullanıma bağlı olarak tuşun kırılması.

gibi bir çok sebep açma/kapama tuşunun bozulmasına ve çalışmamasına neden olabilir. Bu ve benzeri herhangi bir sorunla karşılaştığınızda profesyonel yardım almanız gerekir.

Servisimize gelmeniz durumunda ortalama 90 dakikada iPhone X açma/kapama tuşu için onarım yardımı alabilirsiniz.

 

iPhone X Açma Kapatma Tuşu Tamiri Nasıl Yapılır?

iPhone X cihazınız tamir öncesi belli testlerden geçer. Arızanın kesin olarak açma/kapama tuşundan kaynaklandığı belli olursa telefonunuz açma/kapama tuşu onarımı işlemine alınır. Bu işlemler:

  1. Onarım öncesi telefonunuz gerekli testlere alınır.
  2. Testlerin sonunda farklı bir arıza yoksa ve sorun açma/kapama tuşu kaynaklıysa cihaz işleme alınır.
  3. iPhone X cihazınızın açma/kapama tuşuna bağlı olan filmin yenisiyle değişimi titizlikle yapılır.
  4. Titiz ve temiz şekilde onarımdan geçen telefonunuz işlem sonrası tekrar testlere tabi tutulur.
  5. Bu testlerden de başarılı geçen telefonunuz size onarılmış olarak teslim edilir.

Telefonunuzu teslim aldıktan sonra, garanti süresi içerisinde aldığınız servis hizmetiyle ilgili oluşabilecek herhangi bir sorunda, ücretsiz olarak servis yardımı alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo ve Express Kurye Hizmeti Hakkında

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız Express Kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde arızalı cihazınız kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

İstanbul İçi Express Kurye detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,32 saniyede yüklendi