iPhone 14 Pro Max Ön Cam Değişimi

3799 TL11999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 14 Pro Max ön cam değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve işçilik garantisi dahil 3.799 TL’dir. Ön cam onarım süresi servisimizde ortalama olarak 3/4 saattir. iPhone 14 Pro Max çatlak, kırık ön cam değişim servis hizmetini Apple uzmanı teknik ekibimiz tarafından profesyonel ön cam değişim makineleriyle ve ekipmanlarıyla yapmaktadır. 

Cam onarım işlemi orijinal ekran değişmeden, cihazda sıfırlama yapmadan ve veri kaybı olmadan orijinal ön cam ile yapılır. Sadece ön camınız değiştirilir ve bundan dolayı işlem sonunda orijinal ekranınız korunur. Böylece cihazınızı orijinal ekranıyla kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 14 Pro Max Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 14 Pro Max ön cam değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 3.799 TL’dir. Kırık ön cam onarım servis hizmeti orijinal yedek parçalarla yapılır. Bu servis işlemi ortalama 3/4 saat sürmektedir. Servis işlemi esnasında orijinal ekranınız değişmez. Sadece hasarlı olan ön cam değişimi yapılır. Böylece hizmet sonunda orijinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz.

Ön cam değişim hizmeti sonunda telefonunuzda veri kaybı olmaz, bilgiler silinmez. Face ID ve True Tone özellikleri çalışan cihazların bu özellikleri çalışmaya devam eder.

 

iPhone 14 Pro Max Ön Cam Değişimi Süresi

iPhone 14 Pro Max cihazının orijinal ön cam değişimi servis yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermekle beraber yaklaşık 3/4 saat kadar sürmektedir. İletişim kanallarımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

iPhone 14 Pro Max ekran camı kırıldı, Garantiye girer mi?

iPhone 14 Pro Max cihazınızın ekran camı aldığı darbe sonrası kırıldıysa sorun kullanıcı hatası kaynaklı hasar olduğu için yetkili servis garanti kapsamına girmez. Bundan dolayı cihazınızın ekran camını garanti kapsamı dışında ücretli olarak değişimini yaptırabilirsiniz.

Çatlak, kırık, ölü pikselli, çizik, hasarlı iPhone 14 Pro Max ekran camı değişimi için servisimizden profesyonel olarak yardım alabilirsiniz.

 

iPhone 14 Pro Max ön cam değişimi nasıl yapılır?

iPhone 14 Pro Max’inizin ekran camı değişimi işlemine alınmadan önce detaylı olarak testlerden geçer. Cihazınızda başka herhangi bir arıza yoksa ön cam değişimi işlemine alınır. 

  1. Ön cam onarımı öncesi telefonunuz detaylı olarak test edilir.
  2. iPhone 14 Pro Max cihazınız ön cam değişimi hizmetinde oluşabilecek tozdan arındırılır.
  3. Profesyonel ön cam değişim makineleriyle ön cam onarımı titizlikle ve dikkatlice yapılır.
  4. Onarım işlemi sonunda değişen yeni ön camın detaylı olarak testleri yapılır.
  5. Son testlerden de başarılı olarak geçen cihazınız size hazır olarak teslim edilir.

Cihazın 180 gün garanti süresi içinde ön cam ile ilgili oluşabilecek sorunları için kullanıcı hatası (hasar, çizik, kırık, sıvı teması gibi) hariç ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,42 saniyede yüklendi