iPhone 14 Pro Max Batarya Değişimi

1799 TL4799 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 14 Pro Max batarya değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça garantisiyle birlikte 1.799 TL'dir. Kullandığımız pil orijinal Apple pilidir. Bu servis hizmetini uzman teknik ekibimiz profesyonel teknik ekipmanlarımızla sunar. Batarya değişimi servis süresi ortalama olarak 60 dakikadır. 

iPhone 14 Pro Max pil değişimi servisimize gelmeniz durumunda bekleme süresi içinde alabilirsiniz. İşlem sırasında herhangi bir veri kaybı olmaz, telefonunuz sıfırlanmaz. Değişim hizmeti sonrası pil sağlığınız ilk günkü performansına geri döner. 

Servisimize uzak olup gelemeyen müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye veya Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.