iPhone 8 Kasa Değişimi

449 TL1799 TL
( 2 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 8 kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte 449 TL'dir. Kasa onarımı hizmetini uzman teknik ekibimiz Applemarkasıyla uyumlu kaliteli yedek parçalarla ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece hizmet sonunda tüm özellikleriyle sorunsuz çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 8'iniz olur.

iPhone 8 kasa onarımı hizmet süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 2 saattir. Kargoyla gönderimlerde geri dönüş süresi ortalama 3 iş günüdür.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonrası telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 8 Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 8 kasa değişimi 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte 449 TL'dir. Verdiğimiz fiyata kullandığımız yedek parça ve onarım sırasındaki işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonunda telefonunuzu yeni görünümüyle teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 8 Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 8 telefonunuz elinizden sert zemine düşerek darbe alması sonucunda kasasında kırıklar, çatlaklar veya yamulma gibi fiziksel hasarlar oluşabilir. Kullanımdan kaynaklı zamanla iPhone 8 kasanızda tahrişler, çizikler, vuruklar meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir ve çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 8 kasa onarım hizmetini uzman teknik ekibimizle uygun fiyata, hızlı ve profesyonel olarak sağlıyoruz. Kasa onarım işlemi ortalama olarak 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir ya da kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

iPhone 8 Kasa Onarımı Nasıl Yapılır?

iPhone 8 kasa değişimi hizmeti Apple markası konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa onarımı sırasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. İşlem sonrası telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 8 kasa değişim süresi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saattir. Servisimize gelemeyen ya da servisimize uzak olan müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda geri dönüş süresi 3 iş günüdür.

 

 1. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
 2. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
 3. İşlem sonunda telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
 4. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
 5. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.


YORUMLAR (2)
 • Nizamettin Cantürk30.09.2020

  Merhabalar, kasa değişiminde arka cam değişimi de dahil midir? Teşekkürler!

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Nizamettin bey,
   Arka cam, kasa ile bütündür. Ekran hariç dış cephe tüm hali ile değişiyor. iPhone 8 kasa değişimi 449 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 2 saat işlem süresi olur.

 • Sadık Akpınar26.02.2020

  İyi günler Kolay gelsin iPhone 8 kasa değiştimek istiyorum ekranda sıkıntılı olmaya başladı eğimli olmasından kaynaklı sanırım ekranda değiştimek gerekirmi ufak lekelenmeler var ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Sadık bey,
   Kullanmış olduğunuz iPhone 8 cihazınızın ekranın da lekelenmeler ve dokunmatik sorunu var ise ekranınızın değişmesi gerekmektedir.
   iPhone 8 Ekran değişimi 279 TL, Kasa değişimi 449 TL'dir İki işlem beraberin de 679 TL'den yardımcı oluruz.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.