iPhone 8 Arka Cam Değişimi

799 TL1999 TL
( 3 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 8 kırılan arka cam değişim fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 799 TL'dir. iPhone 8 arka cam (kapak) değişim sürecinde uzman teknik ekibimiz ve profesyonel arka cam onarım makineleri kullanılarak yapılmaktadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 3 saattir. Arka cam değişimi sonrası iPhone 8'inizi eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu onarım sonunda cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.

iPhone 8 arka cam kırıldıysa bu sorunun çözümü vardır. Arka cam yenisiyle değiştirilerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkündür. Bu onarım için profesyonel makineler gerekir.

iPhone 8 arka cam (kapak) tamirinde kullanılan parçaların orijinal renkleri mevcuttur ve arka cam değişimi sonrası telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.AÇIKLAMA

iPhone 8 Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone 8 arka cam (kapak) değişimi fiyatı orijinal parça ve 180 gün işçilik garantisiyle beraber güncel olarak 799 TL'dir. iPhone 8 arka cam onarımı işlemi Apple markasında uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel arka cam onarım makineleriyle yapılmaktadır. Bu hizmetin süresi yaklaşık olarak 4 saat kadardır. Onarım sırasında ve sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Telefonunuzu teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edersiniz.

Telefonunuzun onarımı sonrası "Servis Formu" ile size teslim edilir. Bu servis formu yapılan işlemin garantisini belirten evraktır. Kullanıcı hatası (kırık, çatlak, sıvı teması vs.) hariç durumlarda bu evrakla garanti süresi dahilinde, yapılan hizmetle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

iPhone 8 Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 8 kırık arka cam (kapak) değişimi işlemi arka cam onarımı için tasarlanmış lazer makinesiyle yapılmaktadır. Lazerle onarım sayesinde arka camınız temiz ve sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilir. Böylece işlem sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer. İlk günkü görüntüsüne kavuşur.

Peki iPhone 8 cihaz arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

 

 1. iPhone 8 arka cam değişimi öncesi cihazınız detaylı test edilir.

 2. Test sonrası telefonunuzda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.

 3. Profesyonel lazer makinesiyle kırık olan arka cam temiz bir şekilde sökülür.

 4. Söküm işlemi sonrası iPhone 8'inize yeni arka cam montajı yapılır.

 5. Montaj sonunda cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

 

Ücretsiz Kargo hizmeti için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.

 

iPhone 8 Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 8'inizin yere düşerek darbe alması sonrası arka camında kırık veya çatlak oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla iPhone 8 arka camınızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi rahat kullanamayabilir, kötü görüntüsü sizi rahatsız edebilir. 

iPhone 8 arka cam / kapak değişimi servis hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal yedek parçalarla sağlıyoruz. Arka cam değişimi hizmeti servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 2/4 saat kadar sürmektedir.

Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo ile telefonunuzu tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İstanbul'da bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimizle aynı gün içinde cihazınızı sizden alıyor, onarıyor ardından onarım hizmeti sonrası tekrar teslim alabilirsiniz.YORUMLAR (3)
 • Mukaddes tekdemir6.03.2020

  iPhone 8 için arka cam değişimi için fiyat bilgisi alabilir miyim ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhabalar.
   iPhone 8 arka değişim fiyatı 249 TL'dir. Kırık arka cam onarımı ortalama 2 saat sürmektedir.

 • Burak Yağcı26.02.2020

  İyi çalışmalar iPhone 8 arka cam ve ön cam değişimi için dışarıdan kargo alımı oluyormu yoksa bizim getirmemiz dahamı uygun?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Burak bey,
   Sürat kargo ile tarafımıza ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   Sürat kargo kurumsal anlaşma kodumuz:1038 6564 47
   10 haneli kodu kargo şubesine vermeniz yeterli olacaktır böylece tüm bilgilerimiz çıkmaktadır.
   iPhone 8 ön cam değişimi 219 TL, Arka cam değişimi 249 TL'dir. İki işlem 429 TL'den yardımcı oluruz.

 • Osman Gök19.02.2020

  ıyı gunler telefonum sırt üstü yere düştü arka camı kırıldı bu durumda kasanında değişmesimi gerekirmi?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Osman bey,
   Kasa da yamulma olmadı ise sadece arka cam değişimi yapılabilir. iPhone 8 arka cam değişimi 249 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 3 saat işlem süresi olur.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,26 saniyede yüklendi