Her Şeyi Tamir Ediyoruz...

Her ALPA Tamir Merkezi teknisyeni yoğun bir eğitim sürecinden geçiyor ve sürekli öğrenim ortamını sürdürüyoruz,
bu nedenle bizim için hiçbir cihaz çok yeni değil, hiçbir teknoloji çok karmaşık değildir.

Ekran Değişimi

Bazen aldığı darbe cihazınızın hem ön camına hem de LCD ekranına zarar verebilir. Ekranınız yanıt vermiyorsa, ekran boyunca çizgiler varsa veya ekranınızda lekeler oluşmuşsa ekranınızın komple değişmesi gerekir.

Ön Cam Değişimi

Cihazınızın ön camı çatlaksa, ancak LCD ekranınız hala çalışıyor ve dokunmatik sorunsuz yanıt veriyorsa ihtiyacınız olan tek şey ön cam değişim işlemidir. iPhone ve Samsung markaları için ön cam değişim işlemleri servisimizde profesyonel olarak yapılmaktadır.

Batarya Değişimi

Cihazınızınızın şarjı hızlı bitiyorsa, bataryanız sonuna kadar bitmeden cihazınız kapanıyorsa, yeni bir bataryaya ihtiyacınız olabilir. Batarya değişimi ile sorununuzu kısa sürede çözebiliriz.

Sarj Soketi Tamiri

Şarj soketinin oksitlenmesi, deforme olması ya da hasar görmesi sonucu cihazınız şarj almıyor olabilir. Şarj soketi değişim işlemini servisimizde hızlı şekilde sağlayabiliriz.

Güç Butonu Tamiri

Cihazınızda açma kapama sorunu olabilir, kilitleme sorunu yaşayabilir, sert basarak çalıştırabilir ya da hiç çalıştıramıyor olabilirsiniz. Güç butonu tamiri ile sorununuza hızlı ve kesin olarak çözüm sunuyoruz.

Ahize & Hoparlör Tamiri

Sıvı temas veya arıza sonucu telefon görüşmesi sırasında ahizeden ses az veya cızırtılı gelebilir. Aynı şekilde hoparlörden gelen seste sorunlu olabilir. Gerekirse, hem ahizeyi hem de hoparlörü tamir edebilir ya da değiştirebiliriz.

Service
PlusPlus 1
PlusPlus 2
PlusPlus 3
PlusPlus 4
PlusPlus 4
PlusPlus 4
30 DAKİKADA ONARIMNasıl Çalışırız ?
Profesyonel teknik ekibimiz ile hızlı onarım hizmeti..
Cihazınızda bulunan veriler silinmez..
Garantili hizmet prensibimiz ile içiniz rahat eder..

Copyright © 2020 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...