iPhone 7 Ses Tuşu Değişimi Fiyatı

iPhone 7 Ses Tuşu Değişimi

699 TL1799 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 7 ses tuşu değişimi ve tamiri fiyatı servis hizmeti ve 180 gün orijinal yedek parça garantisiyle beraber 699 TL'dir. Ses tuşu onarım süresi servisimizde ortalama olarak 3 saattir.

Ses tuşunun arızalanma ve bozulma sebepleri; telefonun yere düşmesi, tuş tarafından darbe alması veya sıvı teması olmasıdır. Bu gibi sorunlarda ses tuşu bozulabilir ve çalışmamasına neden olabilir. Ses tuşunun arızalanmasıyla cihazı açıp kapatamama, telefon açıkken ekranı kilitleyememe veya cihazı kapatamama gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu tuşun tamiri ve değişimiyle sorunlardan kurtulmanız mümkündür.

Servisimizde ses tuşu tamiri hizmetini Apple markasında uzman teknisyenlerimiz orijinal yedek parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar.

Ses tuşu tamiri servis hizmeti sonunda telefonunuzda bilgi ve veri kaybı yaşanmaz. Çünkü telefonunuz sıfırlanmaz. Onarım sonunda cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli onarım hizmeti için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

41,22 saniyede yüklendi