iPhone 7 Şarj Entegresi Değişimi ve Tamiri Fiyatı

iPhone 7 Şarj Entegresi Değişimi

999 TL1999 TL
( 2 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 7 şarj entegresi değişimi fiyatı orijinal parçayla beraber 999 TL’dir. Bu işlem profesyonel teknik servis hizmeti gerektirir. Dolayısıyla onarımı Apple markası anakart tamirinde uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Şarj entegresi tamiri 180 gün işçilik garantisi altındadır. Hizmet esnasında cihazınızda bilgi ve veri kaybı olmaz.

iPhone 7 şarj entegresinin bozulduğunu telefonu kullanmadığınızda şarjı kendi kendine tükeniyorsa, şarj bittiğinde dolmuyorsa ya da çok uzun süre sonra şarj dolmaya başlıyorsa, şarj çok hızlı tükeniyorsa anlayabilirsiniz. Şarj entegresi arızası uzman ve profesyonel tamir gerekir.

Yukarıda belirtilen sorunlardan birini yaşıyorsanız telefonunuzun şarj entegresi muhtemelen bozuldu ve tamiri gerekli.

Şarj entegrenizin bozulmasının en büyük nedenleri; kalitesiz şarj aletleri, powerbank ya da kalitesiz araç şarj aletleriyle telefonu şarj etmektir.

Uygun fiyatlı, garantili, profesyonel ve hızlı şarj entegresi tamiri için bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (2)
 • Selim AYKAR11.02.2020

  Telefonum şarj olmuyor, ilk başta kendi kablom bozuk diye düşündüm. Yeni şarj kablosu aldım yine aynı, sonuç değişmiyor. Ne yapmam lazım, telefonu size getirsem kargo ile gönderim yapabilirmisiniz ? Bir de çalışma saatleriniz nedir ona göre işten izin alıp gelicem. Modeli iphone 7

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Selim bey,
   Cihazınız da şarj soketi veya şarj entegre arızası olabilir arıza tespiti sonrası anlayabiliriz. Sürat kargo ile tarafımıza ücretsiz gönderebilir ve aynı şekil kargo ile tarafınıza ulaştırabiliriz. Çalışma saatlerimiz 09.30 - 20.00 Haftaiçi ve Cumartesi günleri açığız.

 • Turan Gündoğdu27.12.2019

  Merhaba iphone 7 ses entere değişimi ne kadar

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Turan bey,
   iPhone 7 ses entegresi değişimi 399 TL'dir.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.