iPhone 14 Pro Ön Cam Değişimi

3499 TL10999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 14 Pro ön cam değişimi fiyatıorijinal yedek parça ve servis işçiliği garantisiyle beraber 3.499 TL'dir. Cihazınızda ön cam değişimi yapılabilmesi için çatlak olan ekranın orijinal olması gerekir. Bu onarım hizmeti servisimizde ortalama 4 saat kadar sürer.

iPhone 14 Pro ön cam değişimi işlemini eğitimli, Apple markasında uzman teknisyenlerimiz, profesyonel ön cam onarım makineleriyle ve ekipmanlarıyla sağlar. Bu işlemde orijinal ekran değişmez. Onarım sırasında cihazınızda veri ve bilgi kaybı olmaz. Dolayısıyla hizmet sonrası orijinal ekranınız korunur ve cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 14 Pro Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 14 Pro ön cam değişimi fiyatı 180 gün orijinal parça ve işçilik garantisiyle birlikte 3.499 TL'dir. Ön cam değişimi servis hizmeti ortalama 3/4 saat sürmektedir. Servisimize gelen müşterilerimiz bekleme süresi içinde onarım sonrası cihazlarını teslim alabilirler. Bu servis hizmetinin sonunda orijinal ekranınız koruyoruz. Böylece orijinal ekranınızı kullanmaya devam ediyorsunuz.

Kırık ön cam değişimi dışında iPhone 14 Pro model telefonunuzda başka arızalar bulunuyorsa, bize bunları bildirebilir ve bu arızalar için de indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Apple marka telefonlar için birçok konuda teknik destek sağlıyoruz. İletişim kanallarımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

iPhone 14 Pro ön cam değişimi nasıl yapılır?

iPhone 14 Pro cep telefonunuz ön cam değişimi servis işlemine alınmadan önce detaylı olarak test edilir. Cam onarımı haricinde cihazınızda herhangi bir arıza yoksa cihazı ön cam onarımı işlemine alırız. 

  1. Ön cam değişimi öncesi cihaz detaylı olarak teknik testlere tabi tutulur.
  2. Cihaz ön cam değişimi esnasında oluşabilecek tozlardan arındırılarak işleme alınır.
  3. Kırık veya çatlak olan ön cam değişimi profesyonel makinelerle titizlikle yapılır.
  4. Ön cam değişimi hizmeti sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra değişen yeni camın detaylı son testleri yapılır.
  5. Son teknik testlerden de başarılı olarak geçen cihazınız size teslim edilir.

180 günlük cam değişimi garanti süresi içerisinde ön cam ile alakalı oluşabilecek sorunlarda kullanıcı hatası (çatlak, kırık, ezilme, darbe, sıvı teması gibi) haricinde ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.