iPhone 14 Pro Kasa Değişimi

7499 TL14999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 14 Pro kasa değişimi fiyatı işçilik ve 180 gün orijinal parça garantisiyle beraber 7.499 TL'dir. Kasa onarım hizmet süresi ortalama 3 saattir. Kasa onarımı hizmetini uzman teknisyenlerimiz Applemarkasıyla uyumlu kaliteli ve orijinal parçalarla ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece işlem sonunda tüm özellikleriyle sorunsuz çalışan sıfır gibi iPhone 14 Pro cihazınız olur.

Sizinde iPhone 14 Pro kasanız darbe sonrası kırıldıysa, büküldü ve yamulduysa değişimi için orijinal parçalarla yardımcı olabiliriz.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir bilgi ve veri kaybı olmaz. Çünkü telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 14 Pro kasa değişimi hizmet süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 saattir. Kurye ile gönderimlerde aynı gün, kargoyla gönderimlerde geri dönüş süresi ortalama 3 iş günüdür.AÇIKLAMA

iPhone 14 Pro Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 14 Pro kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte 7.499 TL'dir. Yamulma, bükülme, kırılma gibi hasarlar sonrası cihazınızın kasa değişimi yapılması gerekir. Verdiğimiz fiyata kullandığımız orjinal yedek parça ve onarım sırasındaki işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonunda telefonunuzu yeni görünümüyle teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 14 Pro Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 14 Pro telefonunuz elinizden sert zemine düşerek darbe alması sonucunda kasasında kırıklar, çatlaklar veya yamulma gibi fiziksel hasarlar oluşabilir. Kullanımdan kaynaklı zamanla iPhone 14 Pro kasanızda tahrişler, çizikler, vuruklar meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir ve çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 14 Pro kasa onarım hizmetini uzman teknik ekibimizle uygun fiyata, hızlı ve profesyonel olarak sağlıyoruz. Kasa onarım işlemi ortalama olarak 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir ya da kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

iPhone 14 Pro Yamulan, Bükülen Kasa Düzeltilebilir mi?

Müşterilerimizin çok sorduğu "iPhone 14 Pro kasa düzeltme yapılır mı?" sorusunun cevabı; mümkün değildir. Çünkü kasalar yapısı itibariyle sert alüminyum alaşımdır ve yamulduktan sonra düzeltilmesi mümkün olmaz. Düzeltmesi çalışılsa da kırılacak ve kullanılamayacaktır. Bu yüzden yamulan veya bükülen kasalar için yenisiyle değişimden başka seçenek yoktur.  

 

iPhone 14 Pro Kasa Onarımı Nasıl Yapılır?

iPhone 14 Pro kasa değişimi hizmeti Apple markası konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa onarımı sırasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. İşlem sonrası telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 14 Pro kasa değişim süresi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saattir. Servisimize gelemeyen ya da servisimize uzak olan müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda geri dönüş süresi 3 iş günüdür.

 

Kasa değişimi sonrası;

  1. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
  2. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
  3. İşlem sonunda telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
  4. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
  5. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.