iPhone 14 Pro Batarya Değişimi

1799 TL4599 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 14 Pro orijinal batarya değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle beraber 1.799 TL'dir. Servisimizde kullandığımız piller orijinal Apple pilidir. Pil değişimi servis hizmetini uzman teknik ekibimiz profesyonel teknik ekipmanlarımızla sunmaktadır. Hizmetin servis süresi ortalama olarak 1 saattir. 

iPhone 14 Pro pil değişimi servisimize gelmeniz durumunda bekleme süresi içinde alabilirsiniz.

Pil değişimi sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz, telefonunuz sıfırlanmaz. Değişim hizmeti sonrası pil sağlığınız ilk günkü performansına geri döner. Cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Servisimize uzak olup gelemeyen müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye veya Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.