iPhone 14 Plus Ön Cam Değişimi

2999 TL8999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 14 Plus ön cam değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve servis garantisiyle birlikte 2.999 TL'dir. Ön cam onarım hizmeti Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel ön cam değişim makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Bu servis işlemi sırasında cihazınız sıfırlanmaz ve veri kaybı yaşanmaz. Ön cam değişimi servisimizde yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir.

iPhone 14 Plus telefonunuzda ön cam onarımı yapılabilmesi için görüntüyü veren iç ekranda mürekkep gibi lekeler, morarma veya boydan renkli çizgiler olmamalıdır. Dokunmatik sorunsuz olarak çalışmalıdır. Servis hizmetinin sonunda orijinal ekranınız değişmediği için orijinal olarak kullanmaya devam edersiniz.AÇIKLAMA

iPhone 14 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 14 Plus ön cam değişim fiyatı bütün onarım işlemleri ve 180 gün orijinal yedek parça garantisi dahil 2.999 TL'dir. Ön cam değişim hizmeti işlemi ortalama olarak 4 saatte yapılır. Çatlak, kırık ön cam değişimi orijinal yedek parçalar kullanarak yapılmaktadır. Bu hizmet sonrası iPhone 14 Plus'ın dokunmatik ve renk kalitesi aynı şekilde ilk günkü gibi çalışmaya devam eder. Yine orijinal ekranı kullanırsınız. Servisimize geldiğinizde bekleme süresi içinde ön cam değişimi sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Cihazınızda ön cam değişimi dışında birden fazla arıza varsa bu arızalar için indirimli fiyatlardan yardımcı oluyoruz. Kırık ön cam onarımı dışında iPhone 14 Plus cihazınızın farklı arızaları varsa bize bildirebilir ve diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

iPhone 14 Plus Kırık Ön Cam Onarımı

iPhone 14 Plus ön cam çatlaması, kırılması sonrası cihazınızı sorunsuz olarak kullanmaya devam ediyorsanız, iç ekranda ölü piksel, kararma, morarma veya lekelenme yoksa dokunmatik sorunsuz yanıt veriyorsa, ekranın komple değişmesine gerek kalmadan orijinal ön cam değişimi mümkündür.

Apple her geçen gün cihazlarına çok sayıda iyileştirme yapıyor olsa da insan hatasının önüne geçmesi pek mümkün olmuyor. Cihazlarımız artık günlük hayatımızın bir parçası ve ayrılmaz bir bütünü oldu. Gün içinde sürekli olarak kullandığımız cihazlarımız farklı kazalara ve dolayısıyla hasarlara maruz kalabiliyor. Bunlardan en fazla karşılaştığımız sorun da ekran ve ön cam kırılmasıdır.

 

iPhone 14 Plus ön cam değişimi nasıl yapılır?

Camı çatlamış olan iPhone 14 Plus cihazınız ön cam değişimi işlemine alınmadan önce detaylı olarak test edilir. Cihazınızda farklı bir arıza yoksa ön cam onarımı işlemine alınır ve sırayla şu işlemlerden geçer;

  1. Onarım öncesi cihazınız detaylı teknik testlere tabi tutulur.

  2. iPhone 14 Plus cihazınız onarım sırasında oluşabilecek tozlardan arındırılır.

  3. Ön cam değişimi profesyonel cam değişim makineleriyle ve ekipmanlarıyla titizlikle yapılır.

  4. Servis hizmeti sorunsuz gerçekleştirildikten sonra değişen ekran camınız detaylı olarak son testleri yapılır.

  5. Son testlerinden de başarılı olarak geçen cihazınız size onarılmış olarak teslim edilir.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,23 saniyede yüklendi