iPhone 14 Plus Batarya Değişimi

1599 TL4199 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 14 Plus batarya değişimi fiyatı servis hizmeti ve 180 gün orijinal parça garantisiyle beraber 1.599 TL'dir. Pil değişimi hizmetini Apple markasında uzman teknisyenlerimiz profesyonel teknik ekipmanlarla sağlamaktadır.

iPhone 14 Plus pil değişimi servis süresi ortalama 1 saattir. Servisimize gelmeniz durumunda işlem sonrası bekleme süresi içinde cihazınızı teslim alabilirsiniz. Servisimizde kullandığımız piller orijinal Apple pilidir.

iPhone cihazınızda Pil değişimi sırasında herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Cihazınız sıfırlanmaz. Değişim hizmeti sonunda pil sağlığınız ilk günkü performansına döner. Cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Servisimize uzak olan müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye veya Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.