iPhone 12 Batarya Değişimi

1249 TL2899 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 12 orijinal batarya değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle beraber 1.249 TL'dir. Servisimizde kullandığımız piller orijinal Apple pilidir. Pil değişimi servis hizmetini uzman teknik ekibimiz profesyonel teknik ekipmanlarımızla sunmaktadır. Pil değişimi hizmetinin servis süresi ortalama olarak 1 saattir.

Pil değişimi sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz, telefonunuz sıfırlanmaz. Değişim hizmeti sonrası pil sağlığınız ilk günkü performansına geri döner. Cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Servisimize uzak olup gelemeyen müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye veya Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,22 saniyede yüklendi