iPhone 12 Arka Cam Değişimi

1349 TL3499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 12 kırılan arka cam değişim fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 1.349 TL'dir. iPhone 12 arka cam (kapak) değişim sürecinde uzman teknik ekibimiz ve profesyonel arka cam onarım makineleri kullanılarak yapılmaktadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 120 dk.dır.

Arka cam değişimi sonrası iPhone 12'nizi eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu onarım sonunda cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.

iPhone 12 arka cam (kapak) tamirinde kullanılan parçaların orijinal renkleri mevcuttur ve arka cam değişimi sonrası telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur. 

iPhone 12 arka cam kırıldıysa bu sorunun çözümü vardır. Arka cam yenisiyle değiştirilerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkündür. Bu onarım için profesyonel makineler gerekir.AÇIKLAMA

iPhone 12 Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone 12 arka cam (kapak) değişimi güncel fiyatı 1.349 TL'dir. iPhone 12 arka cam onarımı işlemini Apple markası konusunda uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel arka cam onarım makineleri ile yapılmaktadır. Bu işlemin süresi yaklaşık olarak 4 saat kadardır. Onarım sırasında veya sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Cihazınızı teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihazınızın onarımı sonrası telefonunuz "Servis Formu" ile teslim edilir. Bu form yapılan işlemin garantisi için verilen evraktır. Kullanıcı hatası (kırılma, çatlama, sıvı temas vs.) hariç durumlarda bu evrakla gelerek garanti süresi dahilinde yapılan işlemle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz yardım alabilirsiniz.

 

iPhone 12 Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 arka cam (kapak) değişimi işlemi orijinal arka cam onarımı için tasarlanmış lazer makinesi ile yapılmaktadır. Lazer ile sökme sayesinde arka camınız temiz ve sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilir. Böylece işlem sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer.

Peki iPhone 12 cihazı arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

 

  1. iPhone 12 arka cam değişimi öncesi cihazınız test edilir.

  2. Test sonrası cihazınızda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.

  3. Profesyonel lazer arka cam onarımı makinesiyle arka cam temiz olarak sökülür.

  4. Temizleme sonrası iPhone 12'nize yeni arka cam montajı yapılır.

  5. Montaj sonrasında cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

 

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 12 cihazınızı yere düşerek darbe alması sonrası arka camında kırılma veya çatlama oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla iPhone 12 arka camınızda yoğun tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsü sizi rahatsız edebilir. 

iPhone 12 arka cam / kapak değişimi hizmetini Apple konusunda uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal parçalarla sağlıyoruz. Arka cam değişim işlemi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 4 saat kadar sürmektedir.

Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. İstanbul içinde bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimiz ile aynı gün içinde onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.

 

iPhone 12 Arka Cam (Kapak) Kırıldı. Garantiye Girer mi?

iPhone 12 telefonunuzu düşürme sonucu arka camı çatladı veya kırıldıysa bu sorun darbe kaynaklı hasar olduğu için yetkili servis garanti kapsamına girmez. Dolayısıyla telefonunuzun kasası sadece garanti kapsamı dışında ücretli değişimini yaptırabilirsiniz.

Darbe hasarlı (kırık, çatlak, ezik) iPhone 12 model telefonunuzun arka cam değişimi için servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.