iPhone 11 Pro Ekran, Ön Cam Değişimi

1399 TL3799 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 11 Pro ön cam değişimi fiyatı 180 gün garantili olarak 1.399 TL'dir. Orjinal ön cam değişim hizmetini uzman teknik ekibimiz profesyonel cam değişimi makinelerimizle sağlar. Bu işlemde orijinal iç ekran ve dokunmatiğiniz değişmez ve ekranla alakalı riskler bize aittir. Ön cam onarımı sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz.

iPhone 11 Pro ekran camı çatlaması durumunda dokunmatik sağlıklı çalışıyorsa ve iç ekranda kararma, lekenme morarma yoksa cam değişimi mümkündür. iPhone 11 Pro ekran camı değişimi fiyatı 1.399 TL'dir.

iPhone 11 Pro'nuzun iç ekranında lekeler, renklenmeler varsa çizgiler oluşmuşsa ya da dokunmatik sağlıksız çalışıyorsa komple olarak ekran değişimi gerekir.

Ekran değişimi süresi servisimizde 30 - 60 dakika, ön cam değişimi süresi 2 - 3 saattir.


AÇIKLAMA

iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro orjinal ön cam değişimi fiyatı 180 gün parça ve işçilik garantisiyle beraber 1.399 TL'dir. Cihazınızda ön cam değişimi yapılabilmesi için iç ekranda leke veya morarma gibi fiziksel hasar olmamalı ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor olmalı. iPhone 11 Pro'nuzun sadece ön camı çatlak ve/veya kırıksa ön cam değişimi yapılabilir. Ön cam onarım servis hizmeti yaklaşık 60/90 dk. sürmektedir. Servisimize geldiğinizde bekleyerek onarım sonrası iPhone 11 Pro'nuzu teslim alabilirsiniz. Ön cam değişimi servis hizmeti sonrasında cihazınızda veri kaybı olmaz, bilgileriniz silinmez.

Cihazınızın iç ekranında leke, kırık, mororma varsa dokunmatiği sağlıklı çalışmıyorsa komple olarak ekran değişimi gerekir.

 

iPhone 11 Pro Ekran camı çatladı / kırıldı ne yapmalıyım?

iPhone 11 Proekran camı aldığı darbelerden sonra kırıklar ya da çatlaklar oluştuysa ve bu hasarlar sonrası kullanmaya sorunsuz olarak devam edebiliyorsanız, orijinal ekran camı değişimi yapabiliriz.

Ekran camı değişimi komple ekran değişiminden çok daha uygun fiyata orijinal olarak yapılmaktadır. Dolayısıyla komple ekran değişiminden çok daha uygun fiyatlı ve avantajlıdır. Ekran camı değişimi için cihazınızdaki ekranın orijinal olması gerekir. Orijinal olmayan ekrana cam değişimi yapılamaz.

 

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro cihazınızda iç ekranda hasar varsa, dokunmatik sorunsuz çalışmıyorsa komple ekran değişimi gerekir. iPhone 11 Pro ekran değişimi fiyatı 180 gün garantili olarak 1.599 TL'dir. Ekran değişimi sırasında ve sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Bu servis hizmeti sonrası telefonunuzdaki bilgiler silinmez ve herhangi bir veri kaybı olmaz. Telefonunuzu teslim ettiğiniz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 11 Pro ekran değişimi

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı ve Süresi

iPhone 11 Pro ekran değişimi süresi ortalama 30 - 60 dakika olmakla beraber ekran değişimi fiyatı A kalite için 1.599 TL, orijinal ekran değişimi için 2.999 TL'dir.

 

iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi Fiyatı ve Süresi

iPhone 11 Pro ön cam değişimi süresi yoğunluğa bağlı olarak yaklaşık 2 - 3 saattir. iPhone 11 Pro'nun orijinal ön cam değişimi fiyatı 1.399 TL'dir.

 

iPhone 11 Pro ekran camı kırıldı, Garantiye girer mi?

iPhone 11 Pro telefonunuzun ekranı ya da ön camı kırıldıysa, darbe kaynaklı hasar olduğu için kullanıcı hatasıdır ve yetkili servis garanti şartlarının dışında kalır. Dolayısıyla telefonunuzun ekranını ancak garanti kapsamı dışında ücretli olarak yaptırabilirsiniz. Kırık, çatlak, hasarlı iPhone 11 Pro ekran veya ön cam onarımı için servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

 

iPhone 11 Pro Cam Değişimi Yaptırmalı Mıyım?

iPhone 11 Pro cam değişimi orijinal ekrana yapıldığı için ekranınızı yine orijinal olarak kullanmaya devam edeceksiniz. Bu işlemin orijinal ekran değişiminden farkı yoktur.

iPhone 11 Pro telefonunuzun sadece camı kırıldıysa komple ekran değişimi gerekmez. Komple ekran değişimi daha yüksek fiyatlı olduğu için ortalama üçte bir fiyatına cam değişimi yaptırarak tasarruf sağlayabilirsiniz.YORUMLAR (1)
 • Fehmi Tapıcı14.04.2023

  Merhaba iphone 11 pro telefonum var. Araba kapısına sıkıştı ekran camı kırıldı. Görüntü geliyor ama lekeler var. Ne yapmam gerekir acaba? Hemen tamir edebilir misiniz?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhabalar Fehmi bey,
   Telefonunuzun ekranında lekeler varsa komple ekran değişimi gerekiyor. Ön cam değişimi olmaz.
   iPhone 11 Pro A kalite ekran değişimi fiyatı 1.399 TL, orijinal ekran değişimi fiyatı 1.999 TL'dir. Ekran değişimi servis süresi ortalama 60 dakikadır.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.