iPhone 11 Pro Ekran, Ön Cam Değişimi

1099 TL3999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 11 Pro ön cam değişimi fiyatı 180 gün garantili olarak 1.099 TL'dir. Orjinal ön cam değişim hizmetini uzman teknik ekibimiz profesyonel cam değişimi makinelerimizle sağlar. Bu işlemde orijinal iç ekran ve dokunmatiğiniz değişmez ve ekranla alakalı riskler bize aittir. Ön cam onarımı sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz.

iPhone 11 Pro'nuzun iç ekranında lekeler, renklenmeler varsa çizgiler oluşmuşsa ya da dokunmatik sağlıksız çalışıyorsa komple olarak ekran değişimi gerekir. iPhone 11 Pro ekran değişimi fiyatı 1.499 TL'dir.

Ekran değişimi süresi servisimizde 30/60 dakika, ön cam değişimi süresi 60/90 dakikadır.AÇIKLAMA

iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi

iPhone 11 Pro orjinal ön cam değişimi fiyatı 180 gün parça ve işçilik garantisiyle beraber 1.099 TL'dir. Cihazınızda ön cam değişimi yapılabilmesi için iç ekranda leke veya morarma gibi fiziksel hasar olmamalı ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor olmalı. iPhone 11 Pro'nuzun sadece ön camı çatlak ve/veya kırıksa ön cam değişimi yapılabilir. Ön cam onarım servis hizmeti yaklaşık 60/90 dk. sürmektedir. Servisimize geldiğinizde bekleyerek onarım sonrası iPhone 11 Pro'nuzu teslim alabilirsiniz. Ön cam değişimi servis hizmeti sonrasında cihazınızda veri kaybı olmaz, bilgileriniz silinmez.

Cihazınızın iç ekranında leke, kırık, mororma varsa dokunmatiği sağlıklı çalışmıyorsa komple olarak ekran değişimi gerekir.

 

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

iPhone 11 Pro cihazınızda iç ekranda hasar varsa, dokunmatik sorunsuz çalışmıyorsa komple ekran değişimi gerekir. iPhone 11 Pro ekran değişimi fiyatı 180 gün garantili olarak 1.499 TL'dir. Ekran değişimi sırasında ve sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Bu servis hizmeti sonrası telefonunuzdaki bilgiler silinmez ve herhangi bir veri kaybı olmaz. Telefonunuzu teslim ettiğiniz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 11 Pro ekran değişimi

iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi Fiyatı ve Süresi

Ön cam değişimi süresi yoğunluğa bağlı olarak yaklaşık 90 dakikadır. iPhone 11 Pro'nun orijinal ön cam değişimi fiyatı 1.099 TL'dir.

 

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı ve Süresi

iPhone 11 Pro ekran değişimi süresi 30/60 dakika olmakla birlikte ekran değişimi fiyatı A kalite için 1.499 TL orijinal ekran için 2.099 TL'dir.

 

iPhone 11 Pro ekran kırıldı, Garantiye girer mi?

iPhone 11 Pro telefonunuzun ekranı ya da ön camı kırıldıysa, darbe kaynaklı hasar olduğu için kullanıcı hatasıdır ve yetkili servis garanti şartlarının dışında kalır. Dolayısıyla telefonunuzun ekranını ancak garanti kapsamı dışında ücretli olarak yaptırabilirsiniz. Kırık, çatlak, hasarlı iPhone 11 Pro ekran veya ön cam onarımı için servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular

Ekran / ön cam değişimi garanti süresi nedir?

iPhone 11 Pro ön cam ya da ekran değişimi işlemleri 180 gün (6 ay) işçilik ve yedek parça garantisi altındadır. Montajı yapılan parça ile alakalı sorunlar garanti kapsamına girer.

Ekran / ön cam değişimi süreleri nedir?

Ekran değişimi hizmeti 30/60 dakika, ön cam değişimi hizmeti 90 dakika kadardır. Yoğunluğa bağlı olarak sürelerde değişim olabilir.

Telefonumda veri kaybı olur mu?

Servis hizmetleri sırasında iPhone 11 Pro cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.