iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi

1199 TL2799 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 11 Pro  kırılan arka cam değişim fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 1.199 TL'dir. iPhone 11 Pro arka cam (kapak) değişim sürecinde uzman teknik ekibimiz ve profesyonel arka cam onarım makineleri kullanılarak yapılmaktadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 120 dk.dır. Arka cam değişimi sonrası cihazınızı eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu onarım sonunda cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.

iPhone 11 Pro arka cam kırıldıysa bu sorunun çözümü yenisiyle değişimdir. Arka cam yenisiyle değiştirilerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkün. Bu onarım için profesyonel makineler gerekir.

iPhone 11 Pro arka cam (kapak) tamirinde kullanılan parçaların orijinal renkleri mevcuttur. Arka cam değişimi sonrası telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.AÇIKLAMA

iPhone 11 Pro Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro arka cam (kapak) değişimi fiyatı 180 gün orijinal parça ve servis işçiliği garantisiyle beraber 1.199 TL'dir. iPhone 11 Pro arka cam onarımı işlemini Apple markasında uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel arka cam değişim makineleriyle yapılmaktadır. Bu işlemin süresi yaklaşık 3 - 4 saat kadardır.

Onarım işlemi sırasında veya sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri ve bilgi kaybı olmaz. Cihazınızı teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihazınızın onarımı sonrası telefonunuz size "Servis Formu" ile beraber teslim edilir. Bu form yaptığımız işlemin garantisi için verilen evraktır. Kullanıcı hatası (çatlama, kırılma, çizilme, sıvı teması vs.) hariç durumlarda bu evrakla gelerek garanti süresi içinde yapılan işlemle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz destek alabilirsiniz.

 

iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 11 Pro cihazınızı yere düşerek darbe sonrası arka camında kırılmalar veya çatlamalar oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla arka camınızda yoğun tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsü sizi rahatsız edebilir. 

iPhone 11 Pro arka cam / kapak değişimi hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimiz hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal parçalarla sağlıyoruz. 

 

iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürede Yapılır?

iPhone 11 Pro arka cam / kapak değişimi hizmetini Apple konusunda uzman teknik ekibimiz hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal parçalarla sağlamaktadır. Arka cam değişimi hizmeti servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 - 4 saat kadar sürmektedir. Bu süre sonunda sıfır arka cama sahip cihazınızı teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 11 Pro Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Pro arka cam (arka kapak) değişimi servis işlemi orijinal arka cam onarımı için tasarlanmış olan lazer makinesi ile yapılmaktadır. Lazer ile sökme sayesinde arka camınız temizce sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilebilir. Böylece hizmet sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer.

Peki iPhone 11 Pro cihazı arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

 

  1. iPhone 11 Pro cihazınız kırık olan arka cam değişimi öncesi cihazınız detaylı test edilir.

  2. Test sonrası cihazınızda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.

  3. Lazer arka cam değişim makinesiyle camınız temiz şekilde sökülür.

  4. Temizlik sonrası iPhone 11 Pro'nuza yeni arka cam montajı titizce yapılır.

  5. Montaj sonunda cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

Bu servis hizmeti için yerimize gelebilir veya kargo yoluyla cihazınızı tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. İstanbul içinde bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimiz ile aynı gün içinde onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,22 saniyede yüklendi