iPhone 11 Pro Batarya Değişimi

1099 TL2799 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 11 Pro batarya değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle birlikte 1.099 TL'dir. Servisimizde kullandığımız piller orijinal Apple pilidir. Pil değişimi servis hizmetini uzman teknik ekibimiz profesyonel teknik ekipmanlarımızla sunar. Pil değişimi hizmetinin servis süresi ortalama olarak 1 saattir.

Hizmet sonrası pil sağlığınız ilk günkü performansına geri döner ve tam performansta kullanmaya devam edersiniz. Pil değişimi sırasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz, telefonunuz sıfırlanmaz. Telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servisimize uzak olan ya da gelemeyen müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye veya Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.