iPhone 11 Pro Kasa Değişimi

2199 TL4799 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 11 Pro kasa değişimi fiyatı 180 gün orjinal yedek parça garantisi ile beraber 2.199 TL'dir. Kasa değişimi hizmetini uzman teknisyenlerimiz Applemarkası uyumlu kaliteli parçalarla ve profesyonel teknik ekipmanlar kullanarak sağlar. Böylece hizmet sonrası tüm özellikleriyle sorunsuz olarak çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 11 Pro'nuz olur.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonrası telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 11 Pro kasa değişimi hizmeti süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 3 saattir. Kargo ile gönderimlerde geri dönüş süresi 3 iş günüdür.AÇIKLAMA

iPhone 11 Pro Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro kasa değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve servis işçiliği garantisi dahil 2.199 TL'dir. Kasa değişimi sırasında telefonunuzda herhangi bir bilgi ve veri kaybı olmaz. Bu servis hizmeti Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından sağlanmaktadır. İşlem sonrası çalışan fonksiyonlarınız çalışmaya devam eder.

iPhone 11 Pro'nuzu kasa değişimi sonrası sıfır gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

​iPhone 11 Pro Kasa Değişimi Nedir?

Kasa değişimi hizmetinde arka kapak (arka cam) ve yan metal bölümleriyle beraber tek parça olarak komple değişir. Değişen kasa orijinaldir ve iPhone 11 Pro model telefonuyla tam uyumludur.

 

iPhone 11 Pro Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 11 Pro cihazınız yere düşerek darbe sonucu kasasında çatlama, yamulma veya kırılma oluşabilir. Kullanımdan dolayı zamanla iPhone 11 Pro kasanızda tahrişler meydana gelir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 11 Pro kasa onarım hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlara orijinal kasalarla sağlıyoruz. Kasa değişim işlemi servisimizde ortalama olarak 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

iPhone 11 Pro Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Pro kasa değişimi hizmeti Apple marka teknik servisi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sağlanır. iPhone 11 Pro kasa onarımı aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. Cihazınızın bütün testleri yapıldıktan sonra size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 11 Pro kasa değişimi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saatte yapılır. Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda 3 iş günüdür.

  1. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
  2. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
  3. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
  4. Telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
  5. Hizmet sonrası iPhone 11 Pro'nuzun tüm fonksiyonları sorunsuz çalışır olarak size teslim edilir.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.