iPhone 11 Ön Cam Değişimi

1249 TL4999 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 11 ön cam değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte 1.249 TL'dir. Ön cam değişimi yapılabilmesi için dokunmatik sorunsuz olarak çalışmalı ve çatlak ve kırık dışında kararma, morarma gibi lekeler olmamalıdır. Cam değişimi servisimizde ortalama olarak 2 - 3 saatte yapılmaktadır.

iPhone 11 cam değişimi servis hizmetini eğitimli, uzman teknik ekibimiz ve profesyonel ön cam onarım makineleriyle yapmaktadır. İşlem sırasında orijinal ekran, dokunmatik değişmez.

Ön cam değişimi sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Dolayısıyla hizmet sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ön cam onarımı için servisimize uğrayabilir ve bekleyerek onarım sonrası telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Servisimize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız; İstanbul İçi Express Kurye hizmetimiz ile aynı gün, ücretsiz kargo hizmeti ile 3 iş günü içinde telefonunuzu onarılmış olarak teslim alabilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 11 ön cam değişimi fiyatı 180 gün işçilik ve orjinal yedek parça garantisiyle beraber 1.249 TL'dir. Cam değişimi sonrası cihazdaki bilgiler ve verilere silinmez. Hizmetin işlem süresi ortalama 2 - 3 saattir. iPhone 11 ön cam fiyatı komple ekran değişimine nazaran çok daha uygundur.

iPhone 11 cam değişimi servis süresi orijinal parçalarla yaklaşık 2/3 saat kadar dır. Servisimize gelmeniz durumunda bekleyerek ön cam onarımı sonrası telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

iPhone 11'inizde birden fazla arıza varsa ön cam değişimi hariç diğer arızalar için indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Kırık ön cam onarımı dışında iPhone 11 cihazınızda farklı arızalar varsa bize bildirebilir ve diğer arızalar için indirimli fiyatlardan yardım alabilirsiniz.

 

iPhone 11 ön camı kırıldı ne yapmalıyım?

iPhone 11 cep telefonunuz düşme sonrası aldığı darbelerle ekranın ön bölümünde çatlaklar ve kırıklar oluştuysa bu hasar sonrası çatlak camıyla kullanmaya sorunsuz olarak devam ediyorsanız sadece ön cam değişimi yeterli olacaktır. Böylece iPhone 11 telefonunuza komple ekran değişimi gerekmeden daha uygun fiyata cam değişimiyle orijinal olan ekranınızı kurtarırız. Dolayısıyla komple ekran değişiminden daha uygun fiyata servis hizmeti alırsınız. Cam değişimi sonrası orjinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz. Masrafınızda minimize olur.

 

iPhone 11 ön cam kırıldı ve çatladı. Garantiye girer mi?

Telefonunuzun düşürme sonucu ekran camı çatladı veya kırıldıysa sorun darbe kaynaklı olduğu için yetkili servis garantisi kapsamı dışında kalır. Bu sebeple ekranınızı sadece garanti kapsamı dışında ücretli olarak onarımını yaptırabilirsiniz. Hasarlı (çatlak, kırık, ezik) iPhone 11 ön cam değişimi için servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

 

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Sonrası

 1. Ön cam onarımı ve değişimi sonrası cihazınızda veri kaybı olmaz. Sıfırlama olmaz.
 2. Ekran görüntüsü ve dokunmatik kalitesi ilk günkü gibi olur.
 3. Onarım öncesi Face ID ve True Tone özellikleri çalışıyorsa sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.
 4. Ön cam onarımını APPLE konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz orijinal parça ve profesyonel ekipmanlarla sağlar.
 5. Hizmet sonunda telefonunuz "Servis Formu" ile teslim edilir. Bu form garanti durumlarında gerekli olan evraktır.

 

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 telefonunuz ön cam değişimi öncesi detaylı olarak test edilir. Telefonunuzda farklı bir arıza yoksa ön cam onarımı işlemine alınır. 

 1. Ön cam onarımı ve değişimi öncesi telefonunuz detaylı olarak test edilir.
 2. iPhone 11 telefonunuz ön cam değişimi hizmeti sırasında içinde oluşabilecek tozlardan arındırılır.
 3. Ön cam değişimi profesyonel olarak titizlikle yapılır.
 4. İşlem sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra değişen yeni camınız test edilir.
 5. Ön cam son testlerinden de başarılı olarak geçtiğinde telefonunuz size teslim edilir.

180 günlük garanti süresi içerisinde oluşabilecek sorunlarda kullanıcı hatası (darbe, çizik, kırık, sıvı teması gibi) hariç ön cam için ücretsiz teknik destek yardımı talep edebilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular

iPhone 11 ön cam değişim süresi nedir?

iPhone 11 ön cam onarımı ve değişimi süresi servisimizde yaklaşık olarak 90 dakikadır.

iPhone 11 ön cam onarımı garanti süresi nedir?

iPhone 11 ön cam değişimi sonrası garanti süresi 180 gündür.

Ön cam onarımı sırasında herhangi bir veri kaybı yaşar mıyım?

iPhone 11 ön cam değişimi sırasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Sıfırlama yapmayız.YORUMLAR (1)
 • can kırıkhan19.02.2023

  selamlar. iphone 11 imin ekran camı ve arka camı kırıldı. kasası da biraz yamuldu. görüntüsü var bu şekilde kullanabiliyorum. tabi kasa yamuk olduğu için çatlak olduğu için sağlıklı olmuyor. masrafı ve tamir süresi nedir acaba yaptırmak istiyorum.

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Can bey,
   Telefonunuzun iç ekranı sağlam ve dokunmatik çalışmaya devam ediyorsa ön cam değişimi olur. Kasa yamuksa arka cam değişmez kasa değişimi yapılabilir. Bu arızalardan yola çıkarak. iPhone 11 ön cam değişimi 999 TL, kasa değişimi 1.299 TL'dir. Hizmet süresi ortalama 3 saattir. Şu an Face ID ve True Tone çalışıyorsa işlem sonrası da çalışmaya devam eder.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.