iPhone 11 Kasa Değişimi

799 TL1899 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 11 kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle birlikte 799 TL'dir. Kasa onarımı hizmetini uzman teknik ekibimiz Apple markasıyla uyumlu kaliteli yedek parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece hizmet sonunda sorunsuz olarak tüm özellikleriyle çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 11'iniz olur.

iPhone 11 kasa değişimi servis hizmeti süresi servisimize gelmeniz durumunda yaklaşık olarak 2 saattir. İstanbul İçi Express Kurye ile aynı gün, ücretsiz kargo ile gönderiminiz durumunda ortalama 3 iş günüdür.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. Hizmet sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.AÇIKLAMA

iPhone 11 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 kasa değişimi hizmeti Apple marka teknik servisi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sağlanır. iPhone 11 kasa onarımı aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. Cihazınızın bütün testleri yapıldıktan sonra size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 11 kasa değişimi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saatte yapılır. Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda 3 iş günüdür.

 

  1. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
  2. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
  3. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
  4. Telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
  5. Hizmet sonrası iPhone 11'inizin tüm fonksiyonları sorunsuz çalışır olarak size teslim edilir.

 

iPhone 11 Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 11 kasa değişimi servisimizin verdiği 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 799 TL'dir. Bu fiyata kullanılan yedek parça ve onarım sırasındaki işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonrası cihazınızı sıfır gibi teslim alırsınız.

 

iPhone 11 Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 11 cihazınız yere düşerek darbe sonucu kasasında çatlama, yamulma veya kırılma oluşabilir. Kullanımdan dolayı zamanla iPhone 11 kasanızda tahrişler meydana gelir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 11 kasa onarım hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlara orijinal kasalarla sağlıyoruz. Kasa değişim işlemi servisimizde ortalama olarak 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.