iPhone SE Sıvı Temas Onarımı

iPhone SE Sıvı Temas Onarımı

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone SE'niz sıvı temasa maruz kalmışsa telefonunuzu kapatın ve kesinlikle açmayınız. En kısa sürede yakın bir teknik servise ulaştırınız. Sıvı temas onarımlarına yedek parça garantisi verilmektedir. Sıvı temas onarım ve tamir hizmetini; uzman teknik ekibimiz profesyonel teknik ekipmanlarla hızlı ve uygun fiyata yapıyoruz. Sıvı temas onarım hizmeti için telefonunuzla servisimize gelebilir ya da telefonunuzu bize kargoyla gönderebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti sonrası telefonunuzu tamir ediyoruz.AÇIKLAMA

iPhone SE Sıvı Temas Onarımı

iPhone SE cihazınız suya düşerek sıvı temasa maruz kalmışsa telefonunuzu kapatın ve kesinlikle açmayınız. En kısa sürede telefonunuzu en yakın servise ulaştırınız. Sıvı teması olan telefonunuzu servisimize getirecek olursanız cihazınız öncelikle işleme alınır ve arıza tespiti yapılır. Tespit sonrası cihazınız tamir edilebilecek durumdaysa teknik ekibimiz cihaz sahibine bilgi verir. Tamire onay verilmesi durumunda telefon işleme alınır.

Sıvı temas onarımı hizmetini uzman teknik ekibimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla hızlı ve uygun fiyata sağlıyoruz. Bu hizmet için telefonunuzu servisimize getirebilir ya da arızalı telefonunuzu bize kargoyla gönderebilirsiniz.

 

Nasıl Ücretsiz Kargo Gönderebilirim?

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmak için en yakın Sürat Kargo şubesine gidebilir ya da kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak adresten alım talebinde bulunabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 202 0 202​

 

Nasıl Express Kurye Hizmeti Alabilirim?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Express Kurye hizmetimizle arızalı cihazlarınız aynı gün kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

  • Bu hizmetten faydalanmak için buradan: Express Kurye Formu'nu doldurarak göndermeniz gerekir.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.