iPhone SE Batarya Değişimi

iPhone SE Batarya Değişimi

179 TL379 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone SE batarya değişim fiyatı 180 gün garanti dahilinde 149 TL'dir. Batarya değişim süresi 30 dk.dır ve bu işlemde herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. iPhone SE'nizin bataryası eskisi gibi uzun ömürlü değilse artık değişim vakti geldi demektir. Ömrü tükenen batarya, telefonunuzu yavaşlatabilir ve dolayısıyla ısınmasına sebep olabilir. Bu sıkıntılardan kurtulmak ve telefonunuzu sağlıklı kullanmak istiyorsanız, bataryanızın yenilenmesi gerekir.

iPhone SE orijinal pilinin teknik özellikleri; 3.82 V ve 1624 mAh şeklindedir. iPhone'nunuza yeni bir batarya montajı yaptırmadan önce bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. Batarya onarımı için servisimize gelerek hızlı bir onarım işlemi sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz. AÇIKLAMA

iPhone SE Batarya Değişimi

Ne yazık ki, iPhone SE bataryanızın ömrü sonsuza dek sürmeyecek. Zamanla şarjınız daha kısa sürede bitecek, telefonunuz şarj tutmayacak ve daha sık şarj etmeniz gerekecek. Bataryanızın değiştirilmesi yeni bir telefon almaktan daha iyi bir seçenektir. iPhone SE orijinal batarya değişimi servisimizde ortalama 30 dk. sürmekte ve 180 gün garantilidir. Biz sizin için bataryanın montaj işlemlerini servisimizde yaparak telefonunuzu size onarılmış olarak teslim ediyoruz. Bu işlem için yapmanız gereken servisimize uğramak ya da telefonunuzu bize kargo ile ücretsiz göndermektir. Değişim sonrası telefonunuzu ilk günkü şarj süresine kavuşur.

Beklemek için zamanı olmayan, bulunduğu adres servisimize uzak olan müşterilerimiz için Ücretsiz Kargo gönderimi ve Express Kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır.YORUMLAR (1)
 • ayten keser06.11.2019

  Selamlar. iphone SE telefonum artık çok hızlı şarj yiyor. günde 2 3 kez şarja takmam gerekiyor. hiç randımanlı kullanamıyorum ve bu durum sinirlerimi bozuyor. Yanınıza geldiğimde batarya değişimini hemen yapabilir misiniz?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar Ayten hanım.
   iPhone Se'niz hızlı şarj yiyorsa pilin değişim zamanı gelmiştir. iPhone SE pil değişim süresi servisimizde ortalama 30 dk.dır.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.