iPhone SE (2016) Ses Tuşu Değişimi Fiyatı

iPhone SE (2016) Ses Tuşu Değişimi

449 TL1599 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone SE 1 (2016) ses tuşu değişimi ve tamiri fiyatı işçilik ve 180 gün yedek parça garantisiyle birlikte 449 TL'dir. Bu tuşun onarım süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 saattir.

Cihazınızın ses tuşu kısmından düşme, sıvı alma ya da darbe durumlarında ses tuşu bozulabilir ve çalışmıyor olabilir. Bu durumda tuşun tamiri ya da değişimi gerekir. Detaylı arıza tespiti için cihazınızı servisimize getirebilirsiniz.

Ses tuşu değişimi ve tamiri servis hizmeti sonrası cihazınızda bilgi ve veri kaybı olmaz. Çünkü cihazınıza sıfırlama yapmayız. Onarım sonrası telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

iPhone SE (2016) tuşu değişimi hizmetini Apple markasında uzmanlaşmış teknik ekibimiz orijinal yedek parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar.

Profesyonel, uygun fiyatlı, hızlı onarım hizmeti için servisimize uğrayabilir ya da telefonunuzu bize kurye veya kargo yoluyla gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi için bize iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,17 saniyede yüklendi