iPhone 8 Plus Kasa Değişimi

599 TL1499 TL
( 8 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 8 Plus kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisi ile birlikte 599 TL'dir. Kasa değişimi hizmetini uzman teknik ekibimiz Applemarkasına uyumlu kaliteli parçalarla ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece hizmet sonunda tüm özellikleriyle sorunsuz olarak çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 8 Plus'ınız olur.

iPhone 8 Plus kasa değişimi hizmet süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 2 saattir. Kargo ile gönderimlerde geri dönüş süresi ortalama 3 iş günüdür.

Kasa onarımı hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonrası telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 8 Plus kasa değişimi 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 599 TL'dir. Verdiğimiz fiyata kullanılan yedek parça ve onarım sırasındaki işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonunda telefonunuzu yeni gibi teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 8 Plus Kasa Onarımı Nasıl Yapılır?

iPhone 8 Plus kasa değişimi hizmeti Apple markası servisinde uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa onarımı aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. İşlem sonunda telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 8 Plus kasa onarımı süresi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saattir. Servisimize gelemeyen ya da uzak olan müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda geri dönüş süresi 3 iş günüdür.

 

 1. İşlem sonunda telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
 2. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
 3. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
 4. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
 5. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.

 

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 8 Plus telefonunuz elnizden sert bir zemine düşerek darbe alması sonucunda kasasında kırık, çatlak veya yamulma gibi fiziksel hasarlar oluşabilir. Kullanım kaynaklı zamanla iPhone 8 Plus kasanızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 8 Plus kasa değişim hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata orijinal kasalarla sağlıyoruz. Kasa onarım işlemi ortalama 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.YORUMLAR (8)
 • Adem Yılmaz23.02.2021

  Merhaba kolay gelsin iPhone 8 plus batarya ve kasa değişimi istiyorum ve sesim gitmiyor karşı tarafa sanırım mikrofon değişicek fiyat nedir ve ne kadar sürede teslim edeblirsinz

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Adem bey,
   iPhone 8 Plus
   Kasa değişimi 449 TL
   Batarya değişimi 199 TL
   Mikrofon değişimi 199 TL
   3 İşlem birlikte 749 TL'den yardımcı oluruz. Servisimize geldiğiniz gün ortalama 2 saat işlem süresi olur.

 • Bya4.01.2021

  Merhabalar 8 plus iç ekran kasa değişimi ve batarya değişimi ne kadar ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar,
   iPhone 8 plus Ekran değişimi 299, Kasa değişimi 449 TL, Batarya değişimi 199 TL'dir.
   3 işlem birlikte 849 TL'den yardımcı oluruz. Servisimize geldiğiniz zaman ortalama 2 ila 3 saat kadar işlem süresi olur.

 • muhammet adil13.11.2020

  merhaba ıphone 8 plus ekran ve kasa değişimi orjinal nekadara mal oluyor

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Muhammet bey,
   iPhone 8 Plus kasa değişimi 449 TL, ekran değişimi 299 TL'dir. 2 hizmet birlikte olduğunda indirimli fiyat 679 TL'dir.

 • Burçak18.06.2020

  Merhaba 8 plusumun arka camı çatladı fiyat hala aynı mı

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Burçak hanım,
   iPhone 8 Plus Arka cam değişimi 299 TL'dir.

 • Mahmut aslnatürk11.12.2019

  8 pls kasasını degiştirmek istiyorum fiyat öğrenebilirmiyim

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Mahmut bey, iPhone 8 plus kasa değişimi 449 TL'dir. Firmamıza geldiğiniz de ortalama 2 saat işlem süresi olur.

 • Erol Eren27.08.2019

  İyi günler, 8 plus arka camda hasar oluştu sadece arka cam değişim fiyatı ve komple kasa değişim fiyatı ne kadar tutuyor.Teşekkür ederim.

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Erol bey, Arka cam değişimi sağlıklı olmadığı için yapmıyoruz ve tavsiye etmiyoruz. Kasa değişimi yapılmaktadır. iPhone 8 Plus kasa değişimi 449 TL'dir. Firmamıza geldiğiniz zaman ortalama 2 saat işlem süresi olur.

 • Fatih aker25.06.2019

  Merhabalar ıphone 8 plus gold arka kasası kırıldı kasa değiminiz orjinalmidir?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Fatih bey, iPhone 8 plus orijinal kasa değişimi 449 TL'dir. Firmamıza geldiğiniz zaman ortalama 2 saat içinde cihazınızı teslim alabilirsiniz

 • Musa Küskü26.02.2019

  Merhaba iPhone 8 Plus telefonumun arka camı kırıldı yaptırmak istiyorum ve telefonum beyaz olduğu için ön ve arka siyah kasa yaptırmak istiyorum fiyatı ne olur acaba uygun olursa size uğramak isterim teşekkürler

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar.
   iPhone 8 Plus arka cam çatladığında ve kırıldığında komple kasa değişimi yapıyoruz. iphone 8 Plus komple kasa değişim ücreti 449 TL'dir. Ön cam değişimi de 279 TL'dir. 2 işlem beraber olduğunda toplam fiyat 649 TL olur.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.