iPhone 8 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi Fiyatı

iPhone 8 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

799 TL1799 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 8 Plus açma kapama tuşu değişimi ve tamiri fiyatı 180 gün işçili ve orijinal yedek parça garantisiyle beraber 799 TL'dir. Açma kapama tuşu değişim hizmetinin süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 3 saattir.

Servisimizde iPhone 8 Plus açma kapama tuşu tamiri hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimiz orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlarla sağlar.

Açma kapama tuşunun bozulma sebepleri; telefonun düşmesi, tuş tarafından darbe alması ya da sıvı temas olmasıdır. Bu gibi durumlarda açma kapama tuşunuz bozulabilir ve çalışmamasına neden olur.Açma kapama tuşunun arızalanmasıyla cihazı açıp kapatamama, telefon açıkken ekranı kilitleyememe ya da cihazı kapatamama gibi sorunlar ortaya çıkar. Tuşun onarımıyla bu sorunlardan kurtulmanız mümkündür.

iPhone 8 Plus açma kapama tuşu tamiri servis hizmeti sonrası telefonunuzda bilgi ve veri kaybı olmaz. Çünkü cihazınız sıfırlanmaz. Onarım sonunda cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Uygun fiyatlı ve profesyonel teknik servis hizmeti için servisimize uğrayabilir veya cihazınızı bize kurye ya da kargo yoluyla gönderebilirsiniz. Hızlı bir servis hizmeti için tarafımıza iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (1)
 • Murat Aydın12.02.2020

  Ses açma ve ses kısma tuşlarım çalışmıyor. Ama tuşlara bastığımda tık tık ediyo nasıl bir yol izlenir, yeriniz nerde

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Murat bey,
   Cihazınız da ses tuşu filmlerinin değişmesi gerekiyor. iPhone 8 plus ses tuşları tamiri 179 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 1,5 saat işlem süresi olur.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,14 saniyede yüklendi