iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi

849 TL2799 TL
( 5 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 8 Plus arka cam değişimi fiyatı 180 gün orjinal parça ve işçilik garantisi dahil 849 TL'dir. iPhone 8 Plus kırık, çatlak arka cam (kapak) değişimini profesyonel arka cam onarım makineleri kullanılarak Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.Arka cam değişimi sonrası iPhone 8 Plus'ınızı veri kaybı olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İşlemin hizmet süresi ortalama olarak 3 - 4 sattir. 

iPhone 8 Plus telefonunuzun arka camı (kapak) kırıldıysa veya çatladıysa bu sorunun çözümü yenisiyle değiştirmektir. Bu servis işlemi için profesyonel makineler gerekmektedir. Arka cam değişimi sonrası ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkündür.

iPhone 8 Plus arka cam onarımında kullanılan parçaların bütün orijinal renkleri mevcuttur. Ve kırılan cama uygun renk ile değişimi yapılır. Arka cam onarımı sonrası cihazınız ilk günkü görüntüsüne kavuşur.AÇIKLAMA

iPhone 8 Plus Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone 8 Plus arka cam (kapak) değişimi fiyatı 180 gün orijinal parça ve servis işçiliği garantisiyle beraber 849 TL'dir. iPhone 8 Plus arka cam onarımı işlemini Apple markasında uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel arka cam değişim makineleriyle yapılmaktadır. Bu işlemin süresi yaklaşık 3 - 4 saat kadardır.

Onarım işlemi sırasında veya sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri ve bilgi kaybı olmaz. Cihazınızı teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihazınızın onarımı sonrası telefonunuz size "Servis Formu" ile beraber teslim edilir. Bu form yaptığımız işlemin garantisi için verilen evraktır. Kullanıcı hatası (çatlama, kırılma, çizilme, sıvı teması vs.) hariç durumlarda bu evrakla gelerek garanti süresi içinde yapılan işlemle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz destek alabilirsiniz.

 

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 8 Plus cihazınızı yere düşerek darbe sonrası arka camında kırılmalar veya çatlamalar oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla arka camınızda yoğun tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsü sizi rahatsız edebilir. 

iPhone 8 Plus arka cam / kapak değişimi hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimiz hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal parçalarla sağlıyoruz. 

 

iPhone 8 Plus Arka Cam Değişim Süresi Nedir?

iPhone 8 Plus arka cam / kapak değişimi hizmetini Apple konusunda uzman teknik ekibimiz hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal parçalarla sağlamaktadır. Arka cam değişimi hizmeti servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 - 4 saat kadar sürmektedir. Bu süre sonunda sıfır arka cama sahip cihazınızı teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 8 Plus Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone arka cam (arka kapak) değişimi servis işlemi orijinal arka cam onarımı için tasarlanmış olan lazer makinesi ile yapılmaktadır. Lazer ile sökme sayesinde arka camınız temizce sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilebilir. Böylece hizmet sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer.

Peki iPhone 8 Plus cihazı arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

 

 1. iPhone 8 Plus cihazınız kırık olan arka cam değişimi öncesi cihazınız detaylı test edilir.

 2. Test sonrası cihazınızda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.

 3. Lazer arka cam değişim makinesiyle camınız temiz şekilde sökülür.

 4. Temizlik sonrası iPhone 8 Plus'ınıza yeni arka cam montajı titizce yapılır.

 5. Montaj sonunda cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

Bu servis hizmeti için yerimize gelebilir veya kargo yoluyla cihazınızı tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. İstanbul içinde bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimiz ile aynı gün içinde onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.YORUMLAR (5)
 • Ahmet Açıkgöz7.04.2023

  iphone 8 plus 2. kattan düşürdüm ve arka camı tuzla buz oldu. geri kalan fonksiyonlar sorunsuz çalışıyor. arka cam değişimi ne kadar sürer acaba haftasonu gelsem?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Ahmet bey,
   iPhone 8 Plus cihazınızda kasada yamulma yoksa arka cam değişimi olur. iPhone 8 Plus orjinal arka cam değişim süresi ortalama 3-4 saatir. Değişim ücreti 479 TL'dir.

 • Ayberk1.10.2020

  Arka camımda çatlak var eğer arka camı değiştirirsem kablosuz şarj konusunda bir sorun yaşama ihtimalim var mı?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Ayberk bey,
   Arka cam değişimi sonrası çalışan fonksiyonlarınız çalışmaya devam eder. Yapılan işlem 180 gün garantilidir.

 • Burçak18.06.2020

  Merhaba 8 plusumun arka camı çatladı fiyat hala aynı mı

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Burçak hanım,
   iPhone 8 Plus Arka cam değişimi 299 TL'dir.

 • Kaan Ayar27.02.2020

  iphone 8 plus Arka cam değişimi yaptırıcam çatladı arka cam hızlı değişim mevcutmu telefonla çalışan insanlarız?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Kaan bey,
   iPhone 8 plus arka cam değişimi servisimize geldiğiniz de ortalama 2 ila 3 saat işlem süresi olur.

 • Musa Küskü30.03.2023

  Merhaba iPhone 8 Plus telefonumun arka camı kırıldı yaptırmak istiyorum ve telefonum beyaz olduğu için beyaz arka cam fiyatı nedir?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar.
   iPhone 8 Plus arka cam çatladığında ve kırıldığında orijinal değişimi yapıyoruz.
   iPhone 8 Plus arka cam değişimi güncel 479 TL'dir. İşlem süresi ortalama 2-3 saattir.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.