iPhone 6s Plus Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

iPhone 6s Plus Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6s Plus'ınız sıvı temasa maruz kaldıysa cihazınızı kapatın ve kesinlikle açmayınız, şarja takmayınız. Sıvı temas sonrası telefonun elektrikten uzak kalması gerektiğini bilmeliyiz. Bu yüzden cihazı açmaya da çalışmamalıyız. Hemen en yakın teknik servise ulaştırınız. Sıvı temas tamir ve onarım hizmetini ALPA Tamir Merkezi'nden profesyonel olarak alabilirsiniz. Bu hizmeti uzman teknik ekibimizle profesyonel teknik ekipmanlarımızla hızlı ve uygun fiyata sağlıyoruz. Ayrıca servisimizde sıvı temas onarımlarına yedek parça garantisi verilmektedir. Sıvı temas onarım hizmeti için telefonunuzla servisimize gelebilir ya da telefonunuzu bize kargoyla gönderebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti sonrası telefonunuzu tamir ediyoruz.AÇIKLAMA

iPhone 6s Plus Sıvı Temas Tamiri

iPhone 6s Plus telefonunuz suya düşerek sıvı temasa maruz kaldıysa, telefonunuzu kapatın ve kesinlikle açmayınız. En kısa sürede telefonunuzu en yakın servise ulaştırınız. Sıvı teması olan telefonunuzu servisimize getirecek olursanız telefonunuz öncelikle işleme alınır. Telefonunuzda oksitlenmeler varsa temizlenir ve ardından arıza tespiti yapılır. Arıza tespiti sonrası cihazınız tamir edilebilecek durumdaysa teknik ekibimiz tarafından bilgilendirilirsiniz. Tamire onay verilmeniz durumunda telefonunuz işleme alınır ve sıvı temas tamiri yapılır.

Sıvı temas tamiri hizmetini uzman teknik ekibimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla hızlı ve uygun fiyata yapıyoruz. Kullandığımız yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Bu hizmet için telefonunuzu servisimize getirebilir ya da bize kargoyla gönderebilirsiniz.

 

Nasıl Ücretsiz Kargo Gönderebilirim?

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmak için en yakın Sürat Kargo şubesine gidebilir ya da kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak adresten alım talebinde bulunabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 202 0 202​

 

Nasıl Express Kurye Hizmeti Alabilirim?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Express Kurye hizmetimizle arızalı cihazlarınız aynı gün kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

  • Bu hizmetten faydalanmak için buradan: Express Kurye Formu'nu doldurarak göndermeniz gerekir.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,09 saniyede yüklendi