iPhone 6s Plus Şarj Entegresi Değişimi ve Tamiri Fiyatı

iPhone 6s Plus Şarj Entegresi Değişimi

999 TL1999 TL
( 2 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6s Plus şarj entegresi değişimi fiyatı işçilik ve orijinal yedek parça dahil 999 TL’dir. Şarj entegresi arızası profesyonel onarım gerektirmektedir. Dolayısıyla onarımı Apple anakart tamirinde uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel teknik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Şarj entegresinin bozulduğunu şu sorunlardan biriyle karşılaşıyorsanız anlayabilirsiniz; cihazı kullanmadığınız zamanlarda şarj kendi kendine tükeniyorsa, şarj bittiğinde normal dolmuyorsa veya çok uzun bir süre sonra şarj dolmaya başlıyorsa, telefon şarjı çok hızlı tükeniyorsa.

Şarj entegrenizin bozulmasının en büyük sebepleri; kalitesiz powerbankler, orijinal olmayan kalitesiz şarj aletleri veya kalitesiz araç şarj aletleriyle telefonu şarj etmektir.

iPhone 6s Plus şarj entegresi tamiri 180 gün işçilik garantisi altındadır. Bu hizmet esnasında telefonunuzda bilgi kaybı olmaz. Telefonunuzu işlem sonrası kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Hızlı, garantili, profesyonel ve uygun fiyatlı şarj entegresi tamiri için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (2)
 • Nedim Cömert15.09.2020

  İphone 6s plus telefonum kendi kendine kapanıp açılıyor sorunu nedir ) Şarj dolu iken hiç kullanmadan sabaha doğru sıfır oluyor nedeni nedir . Toplam tamir fiatı nedir Saygılarımla

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Nedim bey,
   Cihazınız da kendi kendine şarj tükenmesi sorunu var ise şarj entegre arızası olabilir. Arıza tespiti yapmamız gerekiyor. Fiyatı ise arıza tespit sonrası bilgi verebiliriz.

 • Halil Yalabık18.02.2020

  telefonumu hiç kullanmadan bile telefon şarj bitiriyor yeni pil taktırmama rağmen aynı sorun devam ediyor sorun nedir masraf ne olur?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Halil bey,
   Cihazınız da muhtemel şarj entegresi arızası görünüyor. iPhone 6s Plus şarj entegre değişimi 299 TL'dir.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,17 saniyede yüklendi