iPhone 6s Plus Kasa Değişimi

849 TL2199 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6s Plus kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle birlikte 849 TL'dir. Kasa onarımı hizmetini uzman teknik ekibimiz Apple markasıyla uyumlu kaliteli yedek parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece hizmet sonunda sorunsuz olarak tüm özellikleriyle çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 6s Plus'ınız olur.

iPhone 6s Plus kasa değişimi servis hizmeti süresi servisimize gelmeniz durumunda yaklaşık olarak 2 saattir. İstanbul İçi Express Kurye ile aynı gün, ücretsiz kargo ile gönderiminiz durumunda ortalama 3 iş günüdür.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. Hizmet sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.AÇIKLAMA

iPhone 6s Plus Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 6s Plus kasa değişimi fiyatı 180 gün orjinal parça ve işçilik garantisiyle beraber 849 TL'dir. Kasa değişimi işlemi Apple cihazlarında uzman teknik ekibimiz tarafından uyumlu profesyonel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Hizmet sonrası sıfır görünümlü iPhone 6s Plus cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Verdiğimiz fiyata kullanılan yedek parça ve onarım sırasındaki işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonunda cihazınızı yeni gibi teslim alırsınız.

 

iPhone 6s Plus Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 6s Plus kasa değişimi hizmeti Apple markası servisinde uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa onarımı aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. İşlem sonunda telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 6s Plus kasa onarımı süresi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saattir. Servisimize gelemeyen ya da uzak olan müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda geri dönüş süresi 3 iş günüdür.

 

 1. Bu servis hizmetinde sıfır yeni kasa kullanılır.
 2. Kasa değişim süresi ortalama 2 - 3 saat civarıdır.
 3. Hizmet sırasında bilgiler silinmez ve veri kaybı olmaz.
 4. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
 5. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.
 6. Hizmet sonrası telefonun dış görüntüsü ilk günkü haline döner.

 

iPhone 6s Plus Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılır?

iPhone 6s Plus telefonunuzu elinizden sert bir zemine düşerek darbe alması sonucunda kasasında kırık, çatlak veya yamulma gibi fiziksel hasarlar oluşabilir. Kullanımdan kaynaklı zamanla iPhone 6s Plus kasanızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 6s Plus kasa değişim hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata orijinal kasalarla sağlıyoruz. Kasa onarım işlemi ortalama 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

iPhone 6s Plus Kasa Yamuldu, Büküldü Düzeltmek Mümkün mü?

Fiziksel darbe sonrası iPhone 6s Plus kasanızda oluşan yamulma, bükülme, kırılma gibi hasarlarda kasa düzeltme ve onarım yapılamaz. Bu gibi sorunlarda sıfır kasayla değişimi yapılır.YORUMLAR (1)
 • Eren Can18.02.2020

  iPhone 6s Plus kasa değişiminde renk şecenekleri varmı ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Eren bey,
   Kasa değişimin de istediğiniz renk yapılabilir. Orijinal olan tüm renkleri mevcuttur. iPhone 6s plus kasa değişimi 279 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 2 saat işlem süresi olur.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,2 saniyede yüklendi