iPhone 13 Pro Ön Cam Değişimi

2499 TL5799 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 Pro ön cam değişimi fiyatı 180 gün servis garantisiyle birlikte 2.499 TL'dir. İşlem sırasında telefonunuz sıfırlanmaz ve veri kaybı olmaz. Ön cam onarımı hizmeti servisimizde yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Servis hizmetinin sonunda orijinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz.

 

iPhone 13 Pro cihazınızda görüntüyü sağlayan iç ekranda mürekkep gibi lekeler, morarma veya boydan renkli çizgiler oluşmuşsa ya da dokunmatik tam anlamıyla yanıt vermiyor ve sağlıklı çalışmıyorsa bu ekranda ön cam değişimi olmaz. Böyle durumlarda komple ekran değişimi gerekir.AÇIKLAMA

iPhone 13 Pro Ön Cam Değişimi

iPhone 13 Pro ön cam değişim fiyatı 2.499 TL'dir. Ön cam onarım hizmeti 180 gün orijinal yedek parça ve işçilik garantisi dahil ortalama 90 dakikada yapılır. Kırık, çatlak ön cam değişimi orijinal yedek parçalarla yapılmaktadır. Hizmet sonrası iPhone 13 Pro'nun dokunmatiği ve renk kalitesi aynı şekilde ilk günkü gibi çalışmaya devam eder.

Servisimize geldiğinizde bekleyeme süresinde ön cam onarımı sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone’nunuzda birden fazla arıza varsa diğer arızalar için indirimli fiyatlar sağlıyoruz. Kırık ön cam onarımı dışında iPhone 13 Pro'nuzun farklı arızaları bulunuyorsa bize bildirebilir ve diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

iPhone 13 Pro Kırık Ön Cam Onarımı

Apple markası her geçen gün telefonlarına çok sayıda iyileştirme yapıyor olsa da insan hatasının önüne geçmesi pek mümkün değildir. Telefonlarımız artık günlük yaşantımız bir parçası ve ayrılmaz bir bütünü oldu. Gün içinde sürekli olarak kullandığımız telefonlarımız türlü kazalara ve dolayısıyla hasarlara maruz kalabilmektedir. Bunlardan en fazla karşılaştığımız sorun da ekran ve ön cam kırılması veya çatlamasıdır.

iPhone 13 Pro ön cam kırılması, çatlaması sonrası telefonunuzu sorunsuz olarak kullanmaya devam ediyorsanız, iç ekranda ölü piksel, morarma, kararma, lekelenme yoksa dokunmatiği sağlıklı çalışıyor ve sorunsuz yanıt veriyorsa iPhone 13 Pro'nuzun ekranı komple değişmesine gerek kalmadan orijinal ön cam değişimi mümkündür.

iPhone 13 Pro ön cam değişimi nasıl yapılır?

Camı kırık veya çatlak olan iPhone 13 Pro cihazınız ön cam değişimi işlemine alınmadan önce detaylı olarak test ederiz. Cihazınızda farklı bir arıza yoksa ön cam değişimi işlemine alınır ve şu işlemlerden geçer;

  1. Değişim öncesi cihazınız detaylı testlere tabi tutulur.
  2. iPhone 13 Pro telefonunuz ön cam değişimi sırasında oluşabilecek tozlardan arındırılır ve temiz bir ortam oluşturulur.
  3. Ön cam değişimi profesyonel cam onarım makineleriyle dikkatlice yapılır.
  4. Servis hizmeti sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra değişen ekran camınız detaylı son testleri yapılır.
  5. Son testlerden de başarılı olarak geçtikten sonra cihazınız size ön camı onarılmış olarak teslim edilir.

iPhone 13 Pro ön cam kırıldı, Garantiye girer mi?

iPhone 13 Pro ekran camında darbe sonrası kırık, çatlak oluştuysa kullanıcı hatası olduğu için yetkili servis garanti şartlarının dışında kalır. Dolayısıyla ekranınızı garanti kapsamı dışında ücretli olarak değişimini yaptırabilirsiniz.

Çatlayan, kırılan iPhone 13 Pro ön cam değişimi için servisimizden profesyonel ve garantili olarak yardım alabilirsiniz.

ALPA Tamir Merkezi İletişim Bilgileri:

Telefon: (0212) 274 25 74

Gsm & WhatsApp: (0532) 787 25 72

Adres: Mecidiyeköy, Akıncı Bayırı Sk. Şükür İş Merkezi No:10/B2 (Torun Center Yanı) ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Metrobüs'ün Mecidiyeköy durağına 250 metre,
  • M2 Yenikapı - Hacıosman metro hattının Şişli-Mecidiyeköy durağına 200 metre,
  • M7 Mahmutbey - Mecidiyeköy metro hattının Mecidiyeköy durağına 50 metre mesafedeyiz.

Ücretsiz Kargo Hizmeti

Servisimize uzak olduğu için gelemeyen müşterilerimize Türkiye'nin her yerinden ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile telefonlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne ücretsiz gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul İçi Express Kurye

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız servisimize gelemeyecek durumdaysanız İstanbul İçi Express Kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde arızalı cihazlarınız kapınızdan teslim alınır ardından onarılır ve aynı gün size teslim edilir.

İstanbul İçi Express Kurye detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.