iPhone 13 Pro Arka Cam Değişimi

1499 TL3499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 Pro çatlayan, kırılan arka cam değişim fiyatı 180 gün orjinal yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte 1.499 TL'dir. Arka cam (kapak) değişim sürecinde uzman teknik ekibimiz ve profesyonel arka cam onarım makineleri kullanılarak sağlanmaktadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 3 saattir.

Arka cam (kapak) değişimi sonrası iPhone 13 Pro'nuzu sorunsuz kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu onarım sonunda cihazınızda herhangi bir veri ve bilgi kaybı olmaz.

iPhone 13 Pro arka cam (kapak) tamirinde kullanılan parçaların orijinal renkleri mevcuttur ve arka cam değişimi sonrası telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.

iPhone 13 Pro arka cam kırıldıysa bu sorunun çözümü vardır. Arka cam yenisiyle değiştirilerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkündür. Bu onarım için profesyonel makineler gerekir.AÇIKLAMA

iPhone 13 Pro Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone 13 Pro arka cam (kapak) değişimi fiyatı güncel olarak 1.499 TL'dir. iPhone 13 Pro arka cam onarımı işlemi Apple markasında uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel arka cam onarım makineleriyle yapılmaktadır. Bu hizmetin süresi yaklaşık olarak 4 saat kadardır. Onarım sırasında ve sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Telefonunuzu teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edersiniz.

Telefonunuzun onarımı sonrası "Servis Formu" ile size teslim edilir. Bu servis formu yapılan işlemin garantisini belirten evraktır. Kullanıcı hatası (kırık, çatlak, sıvı teması vs.) hariç durumlarda bu evrakla garanti süresi dahilinde, yapılan hizmetle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

iPhone 13 Pro Arkası Neden Cam?

Apple iPhone'lara kablosuz şarj özelliği eklendikten sonra cihazların kablosuz şarj olabilmesi ve manyetik alanda iletkenliği sağlayabilmesi için arkası cam olması gerekti. Bundan dolayı iPhone 13 Pro'nun da arkası cam olarak üretilmektedir.

 

iPhone 13 Pro Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 13 Pro arka cam (kapak) değişimi işlemi arka cam onarımı için tasarlanmış lazer makinesiyle yapılmaktadır. Lazerle onarım sayesinde arka camınız temiz ve sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilir. Böylece işlem sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer. İlk günkü görüntüsüne kavuşur.

Peki iPhone 13 Pro cihaz arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

 

  1. iPhone 13 Pro arka cam değişimi öncesi cihazınız detaylı test edilir.

  2. Test sonrası telefonunuzda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.

  3. Profesyonel lazer makinesiyle kırık olan arka cam temiz bir şekilde sökülür.

  4. Söküm işlemi sonrası iPhone 13 Pro'nuza yeni arka cam montajı yapılır.

  5. Montaj sonunda cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

 

iPhone 13 Pro Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 13 Pro'nuzun yere düşerek darbe alması sonrası arka camında kırık veya çatlak oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla iPhone 13 Pro arka camınızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi rahat kullanamayabilir, kötü görüntüsü sizi rahatsız edebilir. 

iPhone 13 Pro arka cam / kapak değişimi servis hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal yedek parçalarla sağlıyoruz. Arka cam değişimi hizmeti servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 2/4 saat kadar sürmektedir.

Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo ile telefonunuzu tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İstanbul'da bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimizle aynı gün içinde cihazınızı sizden alıyor, onarıyor ardından onarım hizmeti sonrası tekrar teslim alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo hizmeti için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,23 saniyede yüklendi