iPhone 13 Pro Max Kasa Değişimi

3799 TL6999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 Pro Max kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisi ile birlikte 3.799 TL'dir. Kasa değişimi hizmetini uzman teknik ekibimiz Applemarkasına uyumlu kaliteli parçalarla ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece hizmet sonunda tüm özellikleriyle sorunsuz olarak çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 13 Pro Max'iniz olur.

iPhone 13 Pro Max kasa değişimi hizmet süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 2 saattir. Kargo ile gönderimlerde geri dönüş süresi ortalama 3 iş günüdür.

Kasa onarımı hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonrası telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 13 Pro Max Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 13 Pro Max kasa değişimi fiyatı servisimizin verdiği 180 gün işçilik ve orjinal yedek parça garantisi dahil 3.799 TL'dir. Kasa değişimi servis hizmetini profesyonel Apple cihazlarında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz uyumlu parçalarla sağlar. Verdiğimiz fiyata kullanılan kasa ve onarım sırasındaki işçiliğimiz dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonrası cihazınızı yeni gibi teslim alabilirsiniz.

iPhone 13 Pro max kasa onarımı sırasında cihazda veri kaybı olmaz ve bilgiler silinmez. Sıfır gibi yapılmış cihazınızı hizmet sonunda kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

iPhone 13 Pro Max Yamulan, Bükülen Kasa Düzeltilebilir mi?

Müşterilerimizin çok sorduğu "iPhone 13 Pro Max kasa düzeltme yapılır mı?" sorusunun cevabı; mümkün değildir. Çünkü kasalar yapısı itibariyle sert alüminyum alaşımdır ve yamulduktan sonra düzeltilmesi mümkün olmaz. Düzeltmesi çalışılsa da kırılacak ve kullanılamayacaktır. Bu yüzden yamulan veya bükülen kasalar için yenisiyle değişimden başka seçenek yoktur.

 

iPhone 13 Pro Max Kasa Onarımı Nasıl Yapılır?

iPhone 13 Pro Max kasa değişimi hizmeti Apple markası teknik servisi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa değişimi aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. Telefonunuzun bütün testleri yapıldıktan sonra size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 13 Pro Max kasa onarımı ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saat içinde yapılır. Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda 3 iş günüdür.

 

  1. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
  2. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
  3. Telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
  4. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
  5. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.

 

iPhone 13 Pro Max Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 13 Pro Max telefonunuz yere düşerek darbe alması sonucu kasasında yamulma, çatlama veya kırılma oluşabilir. Kullanımdan dolayı zamanla iPhone 13 Pro Max kasanızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilirsiniz. Çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 13 Pro Max kasa değişimi hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata orijinal kasalar ile sağlıyoruz. Kasa değişim işlemi ortalama 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.