iPhone 13 Pro Max Batarya Değişimi

1499 TL3999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 Pro Max batarya değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle beraber 1.499 TL'dir.  Bu servis hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimiz profesyonel teknik ekipmanlarımızla sağlar. Pil değişim süresi ortalama 60 dakikadır.

Servisimize gelmeniz durumunda bekleme süresinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz. iPhone 13 Pro Max cihazınızda pil değişimi hizmeti sırasında veri kaybı olmaz. Cihazınız sıfırlanmaz. Değişim hizmeti sonunda pil sağlığınız ilk günkü performansına döner ve telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servisimize gelemeyen ve mesafesi uzak olan müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye ve Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,29 saniyede yüklendi