iPhone 13 Ön Cam Değişimi

2299 TL4449 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 ön cam değişimi fiyatı orijinal yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 2.299 TL'dir. Onarım süresi ortalama 2 saattir. Çatlak, kırık ön cam değişimi servis hizmetini eğitimli teknisyen ekibimizle ve profesyonel cam onarım makinelerimizle yaparız. Bu onarım hizmeti sırasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz ve sıfırlama yapılmaz. Hizmet sonrası onarımı yapılan orijinal ekranınızı kullanma devam edersiniz.

iPhone 13 cihazınızda iç ekranında mürekkebe benzer leke, kırık kaynaklı morarmalar varsa, boydan renkli çizgiler oluşmuşsa veya dokunmatik bazı bölümlerde basmıyor ya da hiç basmıyorsa (sağlıklı çalışmıyorsa) ön cam değişimi olmaz. Böyle bir durumda iPhone 13’ün ekranı komple olarak değişimi gerekir.AÇIKLAMA

iPhone 13 ön cam değişimi fiyatı

iPhone 13 ön cam değişimi fiyatı 180 gün işçilik ve yedek parça garantisi dahil olmak üzere 2.299 TL'dir. Ön cam değişimi servis hizmeti ortalama 2 saatir. Telefonunuzu bekleme süresi içinde onarım sonrası teslim alabilirsiniz. Ön cam değişimi sonunda iPhone 13’ünüzün orijinal ekranını kullanmaya devam edersiniz. Cihazınızda ön cam değişimi harici farklı birden fazla arızalar varsa, diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. İndirimli servis fiyatlandırması için bizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

 

iPhone 13 ön cam değişimi nasıl yapılır?

Apple iPhone 13 aygıtınız ön cam değişimi servis işlemine alınmadan önce detaylı olarak teknik testlerden geçer. Aygıtınızda farklı herhangi bir arıza yoksa ön cam değişimi işlemine alınır. Ön cam değişimi işlemleri sırasıyla;

  1. Ön cam değişimi öncesi aygıtınızın detaylı olarak testleri yapılır.
  2. iPhone 13 aygıtınız ön cam değişimi servis hizmeti sırasında oluşabilecek toz ve kirlerden arındırılır.
  3. Bu işlem profesyonel makinelerle dikkatli ve titizlikle yapılır.
  4. Ön cam değişimi sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra, değiştirilen yeni camınız detaylı son testleri yapılır.
  5. Son testlerden de başarılı olarak geçtikten sonra ön camı onarılan telefonunuz size teslim edilir.

180 gün garanti süresi içinde ön camla ilgili oluşabilecek teknik aksaklıklarda kullanıcı hatası (çatlak, kırık, çizik, sıvı teması gibi) harici ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

 

iPhone 13 ön cam değişimi sonrası

  1. Ön cam değişimi sonrası aygıtınızda veri kaybı olmaz. Servisimiz tarafından herhangi bir sıfırlama yapılmaz.
  2. Orijinal ekranın görüntü kalitesi ve dokunmatiği ilk günkü gibi olur.
  3. Cam onarımı öncesi aygıtınızın Face ID ve True Tone özellikleri çalışıyorsa, değişim sonrası da sorunsuz olarak çalışır.
  4. Bu hizmetler APPLE markasında uzmanlaşmış teknisyen ekip arkadaşlarımız orijinal yedek parçalar ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar.

 

iPhone 13 ön cam değişimi nedir?

Cihazınızdaki orijinal ekranı komple değiştirmeden sadece ön cam değişimi ile masrafınızı minimize etmektir. Telefonunuzda görüntü varsa iç ekranda kırık yoksa ekranınızda ön cam değişimi yapılabilir. İç ekranda morarma, kararma, mürekkep lekesi gibi kırık kaynaklı hasar varsa ön cam değişimi olmaz.

 

iPhone 13 ön cam kırıldı, Garantiye girer mi?

iPhone 13’ünüzün ekran camı çatladı veya kırıldıysa, darbe kaynaklı hasar olduğu için yetkili servis garanti şartlarının dışında kalır. Bu sebeple ekranınızı ancak garanti kapsamı dışında ücretli olarak değişimini yaptırabilirsiniz. Hasarlı (kırık, çatlak) iPhone 13 ön cam onarımı için servisimizden orijinal ve profesyonel yardım alabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,25 saniyede yüklendi