iPhone 13 Sıvı Teması Tamiri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 sıvı teması fiyatı cihazınızın arıza tespiti sonrası teknik ekiplerimiz tarafından belirlenir. Eğer iPhone 13'ünüz sıvı temasa maruz kalırsa cihazınızı kapatın, elektrik ile bağlantısını kesin ve kesinlikle açmayınız. Oluşabilecek sıvı temas sonrası telefonumuzun elektrikten kesinlikle uzak kalması gerektiğini bilmeliyiz. Bu yüzden kapalı olan telefonu açmamalıyız.

Sıvı temas sonrası şarja takılarak elektrik verilen telefonun kurtarılma şansı azalır. Anakarta ulaşan sıvı elektrik vasıtasıyla kısa devreye sebebiyet verebilir. Telefonumuzu kullanılamaz hale gelebilir. Buna öncelikle çok dikkat etmeliyiz.

Mümkünse iPhone 13'ümüzü hemen en yakın teknik servise ulaştırınız. Sıvı temas onarım hizmetini ALPA Tamir Merkezi'nden profesyonel olarak alabilirsiniz.

Sıvı teması tamiri hizmetini APPLE markasında uzman teknik ekibimizce ve profesyonel teknik ekipmanlarımızla sağlıyoruz. Ayrıca servisimizde sıvı temas onarımı sonrası değişimi yapılan yedek parçaların garantisi verilmektedir.

Tamir hizmeti için telefonunuzla servisimize gelebilir ya da bize kargo yoluyla ulaştırabilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti sonrası telefonunuzu tamir ediyoruz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.