iPhone 13 Kasa Değişimi

3299 TL4999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 kasa değişimi fiyatı işçilik ve 180 gün orijinal parça garantisiyle beraber 3.299 TL'dir. Kasa onarım hizmet süresi ortalama 3 saattir. Kasa onarımı hizmetini uzman teknisyenlerimiz Applemarkasıyla uyumlu kaliteli ve orijinal parçalarla ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece işlem sonunda tüm özellikleriyle sorunsuz çalışan sıfır gibi iPhone 13 cihazınız olur.

Sizinde iPhone 13 kasanız darbe sonrası kırıldıysa, büküldü ve yamulduysa değişimi için orijinal parçalarla yardımcı olabiliriz.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir bilgi ve veri kaybı olmaz. Çünkü telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 13 kasa değişimi hizmet süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 saattir. Kurye ile gönderimlerde aynı gün, kargoyla gönderimlerde geri dönüş süresi ortalama 3 iş günüdür.AÇIKLAMA

iPhone 13 Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 13 kasa değişimi fiyatı 180 gün orjinal parça ve işçilik garantisiyle beraber 3.299 TL'dir. Kasa değişimi işlemi Apple cihazlarında uzman teknik ekibimiz tarafından uyumlu profesyonel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Hizmet sonrası sıfır görünümlü iPhone 13 cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Verdiğimiz fiyata kullanılan yedek parça ve onarım sırasındaki işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonunda cihazınızı yeni gibi teslim alırsınız.

 

iPhone 13 Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılır?

iPhone 13 telefonunuzu elinizden sert bir zemine düşerek darbe alması sonucunda kasasında kırık, çatlak veya yamulma gibi fiziksel hasarlar oluşabilir. Kullanımdan kaynaklı zamanla iPhone 13 kasanızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 13 kasa değişim hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata orijinal kasalarla sağlıyoruz. Kasa onarım işlemi ortalama 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

iPhone 13 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 13 kasa değişimi hizmeti Apple markası servisinde uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa onarımı aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. İşlem sonunda telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 13 kasa onarımı süresi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saattir. Servisimize gelemeyen ya da uzak olan müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda geri dönüş süresi 3 iş günüdür.

 

 1. Bu servis hizmetinde sıfır yeni kasa kullanılır.
 2. Kasa değişim süresi ortalama 2 - 3 saat civarıdır.
 3. Hizmet sırasında bilgiler silinmez ve veri kaybı olmaz.
 4. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
 5. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.
 6. Hizmet sonrası telefonun dış görüntüsü ilk günkü haline döner.

 

iPhone 13 Kasa Yamuldu, Büküldü Düzeltmek Mümkün mü?

Fiziksel darbe sonrası iPhone 13 kasanızda oluşan yamulma, bükülme, kırılma gibi hasarlarda kasa düzeltme ve onarım yapılamaz. Bu gibi sorunlarda sıfır kasayla değişimi yapılır.  YORUMLAR (0)
  Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

  ÜCRETSİZ KARGO

   

  Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

  Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

  Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

  Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

   

  Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

  Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

  Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

  1,25 saniyede yüklendi