iPhone 13 mini Ön Cam Değişimi

1499 TL3799 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 mini ön cam değişimi fiyatıservisimize geldiğinizde ortalama 90 dakikada, 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 1.499 ₺’na yapılır. Ön cam onarımı yapılabilmesi için çatlak, kırık olan ekranın orijinal olması gerekir. iPhone 13 mini ön cam değişimi hizmetini eğitimli, Apple markası konusunda uzman teknisyen ekibimiz, profesyonel ön cam değişim ve onarım makinelerimizle yaparız. Bu işlemde orijinal ekran ile dokunmatik değişmez. Onarım sırasında ve sonrasında telefonunuzda veri kaybı olmaz ve sıfırlama yapılmaz. Dolayısıyla aldığınız hizmet sonrası orjinal ekran korunur ve telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.AÇIKLAMA

iPhone 13 mini ön cam değişimi fiyatı

iPhone 13 mini kırık ön cam değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 1.499 TL'dir. Ön cam onarımı hizmeti servisimizde ortalama olarak 90 dakika sürmektedir. Servisimize geldiğinizde bekleme süresinde iPhone 13 mini ön cam değişimi sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz. Ön cam onarımı sonunda orijinal ekranınız korunur ve kullanmaya devam edersiniz.

Telefonunuzda birden fazla arıza varsa diğer arızalar içinde indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kırık, çatlak ön cam onarımı dışında iPhone 13 mini telefonunuzda başka arızalar bulunuyorsa, bize bildirebilir ve bu arızalar için de indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Apple marka telefonlar için bir çok konuda teknik destek sağlıyoruz.

iPhone 13 mini ön cam değişimi nasıl yapılır?

Camı kırık veya çatlak olan iPhone 13 mini telefonununuzu ön cam değişimi servis işlemine almadan önce detaylı olarak test ederiz. Farklı herhangi bir arıza yoksa telefonu ön cam onarımı işlemine alırız. iPhone 13 mini ön cam onarım işlemleri sırasıyla;

  1. Ön cam değişimi öncesi telefon detaylı olarak teknik teste tabi tutulur.
  2. Telefon ön cam değişimi sırasında oluşabilecek tozlardan arındırılır.
  3. Test sonrası farklı bir sorun yoksa onarım işlemine alınır.
  4. Kırık olan ön cam değişimi profesyonel makinelerle dikkatlice yapılır.
  5. Ön cam değişimi sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra değişen camınız detaylı son testlere tabi tutulur.
  6. Son testlerden de başarılı olarak geçtikten sonra, telefonunuz size teslim edilir.

180 günlük cam onarım garanti süresi içinde değişen ön camla alakalı oluşabilecek teknik sorunlarda kullanıcı hatası (kırık, çizik, ezilme, darbe, sıvı teması gibi) olmadan ücretsiz olarak destek talep edebilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular

iPhone 13 mini ön cam değişimi fiyatı nedir?

iPhone 13 mini orijinal ön cam değişimi fiyatı 1.499 TL'dir.

iPhone 13 mini ön cam değişimi süresi nedir?

Servis yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 2 saat hizmet süresi vardır. Detaylı servis süresi için bizimle iletişime geçiniz.

Yapılan ön cam onarım hizmeti garantili mi?

Bu hizmet kullanıcı hatası olmayan ekranlar için 180 gün garantilidir.

Garanti dışı bırakan kullanıcı hatlarına örnekler nedir?

iPhone 13 mini ön cam değişimi sonrası darbe kaynaklı ekranın camında oluşabilecek kırık, çatlak, iç ekrandaki morarma, kararma, mürekkeplenme gibi hasar izleri, ezilme ya da sıvı teması gibi kullanıcı hataları ekranı garanti kapsamı dışında bırakır.

iPhone 13 mini'de onarım sonrası veri kaybı olur mu?

Onarıma aldığımız telefonlarda sıfırlama yapmadığımız için herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.