iPhone 13 mini Kasa Değişimi

2999 TL5999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 mini kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle beraber 2.999 TL'dir. Kasa değişimi hizmetini uzman teknik ekibimiz Apple markasına uyumlu kaliteli parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece hizmet sonrası sorunsuz olarak tüm özellikleriyle çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 13 mini'niz olur.

iPhone 13 mini kasa değişimi hizmeti süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 2 saattir. Kargo ile göndermeniz durumunda ortalama 3 iş günüdür.

Hizmet sırasında cihazınızda veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 13 mini Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 13 mini kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte 2.999 TL'dir. Kasa değişimi servis hizmeti Apple marka cihaz onarımında uzman teknisyenlerimiz tarafından sağlanır. Verdiğimiz fiyata kullandığımız orijinal parça ve onarım sırasındaki yapılan işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonunda telefonunuzu yeni görünümüyle teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 13 mini Kasa Onarımı Nasıl Yapılır?

iPhone 13 mini kasa değişimi hizmeti Apple markası konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa onarımı sırasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. İşlem sonrası telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 13 mini kasa değişim süresi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saattir. Servisimize gelemeyen ya da servisimize uzak olan müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda geri dönüş süresi 3 iş günüdür.

 

  1. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
  2. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
  3. İşlem sonunda telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
  4. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
  5. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.

 

iPhone 13 mini Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 13 mini telefonunuz elinizden sert zemine düşerek darbe alması sonucunda kasasında kırıklar, çatlaklar veya yamulma gibi fiziksel hasarlar oluşabilir. Kullanımdan kaynaklı zamanla iPhone 13 mini kasanızda tahrişler, çizikler, vuruklar meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir ve çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 13 mini kasa onarım hizmetini uzman teknik ekibimizle uygun fiyata, hızlı ve profesyonel olarak sağlıyoruz. Kasa onarım işlemi ortalama olarak 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir ya da kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

iPhone 13 mini Yamulan, Bükülen Kasa Düzeltilebilir mi?

Müşterilerimizin çokça sorduğu "iPhone 13 mini kasa düzeltme yapılır mı?" sorusunun cevabı; mümkün değildir. Çünkü kasalar yapısı itibariyle sert alüminyum alaşımdır ve yamulduktan sonra düzeltilmesi mümkün olmaz. Düzeltmesi çalışılsa da kırılacak ve kullanılamayacaktır. Bu yüzden yamulan veya bükülen kasalar için yenisiyle değişimden başka seçenek yoktur.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.