iPhone 13 mini Batarya Değişimi

1499 TL3499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 13 mini batarya değişimi fiyatı servis ve 180 gün orijinal parça garantisi dahil 1.499 TL'dir. Pil değişimi hizmetini Apple markasında uzman teknisyenlerimiz profesyonel teknik ekipmanlarla sağlamaktadır. Profesyonel ellerde güvenle cihazınızın pil değişimi sağlanır.

iPhone 13 mini pil değişimi servis süresi ortalama 60 dakikdadır. Servisimize gelmeniz durumunda işlem sonrası bekleme süresinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Servisimizde kullandığımız piller orijinal Apple pilleridir.  iPhone telefonunuzda Pil değişimi hizmeti sırasında herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Cihazınız sıfırlanmaz.

Değişim hizmeti sonunda pil sağlığınız ilk günkü performansına döner ve telefonunuzu kaldığınız yerden tam performans kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servisimize uzak olan müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye veya Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.