iPhone 12 mini Ön Cam Değişimi

1499 TL4999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 12 mini ön cam değişimi fiyatı servisimizde 90 dakikada, 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi altında 1.499 ₺’na yapılır. Ön cam onarımı yapılabilmesi için çatlayan ekranın orijinal olması gerekir. iPhone 12 mini ön cam değişimi servis hizmetini eğitimli, Apple markasında uzman teknisyen ekibimiz ve profesyonel ön cam değişim ve onarım makinelerimizle yapıyoruz. Bu işlemde orijinal ekran, dokunmatik değişmez. Onarım sırasında ve sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Dolayısıyla aldığınız hizmet sonunda orijinal ekranınız korunur ve telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ön cam onarımı için servisimize uğrayabilir ve bekleme süresi içerisinde onarım sonrası telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

Servisimize gelemeyecek durumdaysanız veya uzaktaysanız İstanbul İçi Express Kurye hizmetimiz ile aynı gün içinde, ücretsiz kargo hizmetiyle 3 iş günü içinde telefonunuzu onarılmış olarak teslim alabilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 12 mini Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 12 mini ön cam değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 1.499 TL'dir. Ön cam onarım servis hizmeti yaklaşık 60 dakika sürmektedir. Servisimize geldiğinizde bekleme süresinde ön cam onarımı sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz. Orijinal ön cam değişimi sonunda orijinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz. Cihazınızda birden fazla arıza varsa diğer arızalar içinde indirimli fiyatlar sağlıyoruz. Kırık ön cam onarımı dışında iPhone 12 mini cihazınızın farklı arızaları bulunuyorsa bize bildirebilir ve bu arızalar için uygun ve indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

​iPhone 12 mini Kırık Ön Cam Onarım Fiyatı ve Süresi

Cihazınıza daha fazla zarar vermeden kırık, çatlak olan iPhone 12 mini ön cam onarım işlemini yaptırarak sağlıklı kullanmaya devam edebilirsiniz. Apple marka cep telefonu tamiri ve onarımında uzman olan eğitimli teknisyenlerimiz ön cam onarımını hızlı, güvenli ve orijinal bir şekilde yaparak yenisi ile değişimini yaparlar. İstanbul'da bulunan servisimizi ziyaret ederseniz, servis hizmetini bekleyerek cihazınızı teslim alabilirsiniz. iPhone 12 mini ön cam onarım süresi 60 dakika civarıdır.

iPhone 12 mini Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 mini cihazınız ön cam değişimi işlemine alınmadan önce detaylı olarak test edilir. Test sonrası telefonunuzda farklı bir arıza görünmezse ön cam onarımı işlemine alınır. Peki ön cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

  1. Ön cam onarımı öncesi telefonunuz detaylı olarak test edilir.
  2. iPhone 12 mini cihazınız ön cam değişimi hizmeti sırasında içinde oluşabilecek toz ortamından arındırılır.
  3. Onarım profesyonel olarak titizlikle yapılır.
  4. Onarım işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra değişimi yapılan yeni camınız test edilir.
  5. Son testlerinden de başarılı olarak geçen cihazınız size teslim edilir.

180 gün garanti süresi içerisinde oluşabilecek sorunlarda kullanıcı hatası (kırık, çatlak, darbe, çizik, sıvı teması gibi) hariç değişen ön cam için ücretsiz teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.